Trešdien, 1. novembrī plkst. 9.35  Rīta rosmi vadīs Olimpiskais čempions, bobsleja pilots Jānis Ķipurs!

Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi!

Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

9. novembrī ar braucieniem ASV, Leikplesidas trasē sākas jaunā bobsleja sezona, kas vainagosies ar ziemas Olimpiskajām spēlēm un kurā, protams, liekam lielas cerības uz mūsējiem. Šogad visus Pasaules kausa bobslejā sacensību  posmus tiešraidē translēs LTV 7. Pēdējā laikā bobsleja komentētāja lomā iejuties kādreizējais bobsleja pilots, Olimpiskais čempions, kurš izcīnīja zelta medaļu 1988. gadā Kalgari Olimpiskajās spēlēs, Jānis Ķipurs. Savulaik viņam  uzticēts  arī gods būt pirmajam neatkarīgās Latvijas izlases karognesējam 1992. gada albervillas olimpiskajās spēlēs. Jāņa Ķipura profesionalitāti novērtējuši arī citu valstu sportisti - viņš bijis ASV bobsleja izlases galvenais treneris, strādājis arī ar Šveices un Francijas izlasi.

1. novembra rītā Jānis Ķipurs viesosies LR2 studijā un iejutīsies trenera lomā .Viņa vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem, protams, centīsies izpildīt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt  trenera Jāņa norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.

1. novembrī plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku soļos maršs!