Reinis Rabenau ir 26 gadus jauns elektroniskās mūzikas izpildītājs, kas šī gada vasarā ir izdevis albumu "Cirslītis".

Par albumu mūziķa Bandcamp lapā ir teikts, ka tas ir „meža un dabas tuvuma iedvesmots”, savukārt nosaukumu albumam ir devuši "Cirslīšu" māja - skaista vieta Berģu mežā, kur albums arī tika radīts.

Pilnu sarunu ar skaņdarbiem un Reiņa pārdomām par dabas doto iedvesmu, Cēsu elektroniskās mūzikas scēnu, Latvijas kultūrvietām, darbu Rīgas Mihaila Čehova Krievu teātrī un dārgo Rīgas dzīvokļu īri lūgums klausīties ierakstā, ieskatam daži mūziķa citāti:

Es negribu būt populārs cilvēks - es vēlos izpausmes brīvību!

Latvijā nav daudz vietu, kur uzstāties elektroniskās mūzikas izpildītājiem, bet man mīļākā ir Cēsu kultūrvieta "Mala", arī Liepājā esošos "Kursas putnus" un Daugavpils "Artilērijas pagrabus" varētu minēt pie labākajām reģionu kultūrvietām.

Protams, ka Rīgā kultūrvietu ir vairāk, tomēr man visvairāk imponē "Laska bar" - galvenokārt jau attieksmes dēļ, jo galvenais ir - nevis cik fancy ir šī vieta, bet cik forši ir cilvēki, kas tajā strādā...

"NeFormātā" izskan Reiņa Rabenau skaņdarbi - Raimonda Mežaka izdotajā kasetē "Cēsu elektroniskās mūzikas izlase" rodamais "Soil", kā arī jaunā albuma skaņdarbi "Cirslītis", "Foraminifera" un "Cauri".