RIGA DUB ORCHESTRA radās pirms diviem gadiem un mana ideja bija, ka skaņdarbu nosaukumos jābūt kādai apkaimei no mūsu pilsētas, savukārt muzikālais materiāls man radās, rakstot skaņdarbus, no kuriem daži sanāca agresīvi un negāja kopā ar maniem pārējiem darbiem.

Un tad es izdomāju, ka man vajag alter ego šiem skaņdarbiem ar lauztajiem ritmiem, tumšo elektroniku un ambient skanējumu...

stāsta šī "NeFormāta" viesis Nicolas Barnes - dīdžejs, elektroniskās mūzikas producents un mūzikas izdevniecības "Ecoul Snd" dibinātājs.

Sarunu ar Nicolas par pievēršanos elektroniskajai mūzikai, pirmajiem dīdžejsetiem un RIGA DUB ORCHESTRA rašanos, pašmāju klubiem pagātnē un tagadnē, šopavasar gaidāmo elektroniskās mūzikas festivālu "Under", kā arī mūzikas izdošanas un dīdžeja darba aizkulisēm klausieties ierakstā, ieskatam dažas raidījuma viesa atziņas:

dub mūzika ir tas, ko es redzu Rīgas ielās, no rīta atverot logu - skatos, viss pelēks un jauns treks jau ir manā galvā!

Rīgas klubos dīdžejam atrast savu vietu ir ļoti grūti...

Klubu īpašniekiem galvenais ir - vai tev ir auditorija, vai tev ir publika.

Ja tu nemāki spēlēt, bet tev ir kādi 50 draugi, kas nāk uz taviem pasākumiem - Tu vari spēlēt jabkurā vietā.

Ja tu izdod albumus, tevi spēlē ārzemēs un tu pats arī uzstājies ārzemēs, bet Rīgā uz tevi nenāk - tu esi nevajadzīgs.

"NeFormātā" izskan skaņdarbi no RIGA DUB ORCHESTRA albuma "Early Darkness" - "Empty Andrejosta", "Early Darkness" un "Winter Streets".