Gada nogalē vārdu tāpat netrūkst, tāpēc šai "NeFormātā" nav ierastās sarunas ar mūziķi, bet ir dzirdamas tikai dziesmas - no mazāk dzirdētām līdz pavisam nedzirdētām Ziemassvētku melodijām.

Tā raidījuma ievadā dzirdams pārdesmit gadus magnetofona lentē slēpies dziesminieka Arņa Miltiņa ieraksts "Bērni", Nika Matvejeva & SYMBOLIC "Ziemassvētku dziesma", kā arī Latvijas dziesminieku varenākās balss īpašnieka - Haralda Sīmaņa izpildītā "Ziemassvētku atklātne".

Divas citas īpatnas dziesminieku balsis Ziemassvētku "NeFormātā" pārstāv Antas Eņģeles & RĪSA ZVEJNIEKU versija par latviešu tautasdziesmu "Kur bijāt, Ziemassvētki" un Kārļa Kazāka "Lūdzu, ļauj man nākt".

"NeFormāta" izskaņa savukārt atvēlēta elektroniskajai mūzikai - projekta VADI dziesmai „Ne jau gaismā”, tumšfolka apvienības RĀVA jaunākajam ierakstam „Saules meita” un dueta PRAGAII skaņdarbam „Ziemelis”, kurā dzirdama arī Latvijas Radio „Vakara pasaciņas” diktora – leģendārā Harija Misiņa balss latviešu tautas pasakā "Sala derības ar zaķi".