Šodien, 12. novembrī apaļus 30. gadus vecs kļuvis varenās rīkles īpašnieks, dziedātājs Atis Ieviņš, grupas Colt dalībnieks, un jubilāram skaļu sveicienu sūta Latvijas radio 2.

Iespējams, Ata Ieviņa pievēršanās smagajam rokam saistīta ar pirms gadiem 15 apmeklētu grupas Opus pro koncertu, kas puisi ļoti iespaidoja. Arī Ieviņš ir ogrēnietis, 2. klasē sāka apmeklēt mūzikas skolu, kur pakāpeniski apguva vairākus mūzikas instrumentus un mācījās arī dziedāt. Par 1997. gada 12. novembrī dzimušā Ata vokālo pedagogu kļuva Ogres mūzikas skolas direktors Artūrs Mangulis, kura vadībā tapa grupa Ogres blūza brāļi,. Tās sastāvā Ieviņš ar visdažādākā stila dziesmām uzstājās daudzos un dažādos pasākumos. Bet pirmajā grupā viņš sāka spēlēt jau 8. klasē – repertuārā bija pazīstamas latviešu dziesmas, pirmie koncerti notika paša skolā Ogrē.

Padsmitnieka vecumā Ieviņš piedalījās vairākos jauno talantu konkursos, vēlāk - Jauno zvaigžņu konkursu rīkotājas Lailas Ilzes Purmalietes uzvestajos mūziklos Robins Huds un Viens pats mājās.

Atveidodams lomu Ķīpsalas hallē BT1 iestudētajā mūziklā Les Miserables (Nožēlojamie), Ieviņš iepazinās ar operdziedātāju Ilonu Bageli, kas jauno dziedātāju iesaistīja savā Preiļu korī šovā Koru kari. Vēlāk kopā ar Ilonu koncertos dziedātas arī Raimonda Paula dziesmas, un par Ati ieinteresējās to autors. Pēc Maestro ieteikuma Atis Ieviņš 2011. gadā startēja konkursa Jaunais vilnis atlasē, ko atbalstīja arī dziedātāja vecākais kolēģis Harijs Zariņš – Atis bija kļuvis par 2010. gadā jaundibinātās Zariņa hārdroka grupas Colt solistu. Ansamblī Ieviņš dzied, spēlē ģitāru, arī pats sacer dziesmas.

Arī bez Jaunā viļņa Atim izdevās pabūt Krievijā, kur uzstājās Colt, grupa viesojusies arī Afganistānā un citur, kur ciena smago roku. Izdoti 2 Colt albumi, notikuši daudzi jo daudz koncerti. Ieviņš piedalījies gan Opus Pro 30 gadu jubilejas, gan Harija Zariņa koncertu sērijā Mīlas rokbalādes. Bieži iznācis dziedāt kopā ar Ievu Sutugovu, un savulaik jauno talantu konkursu laureāti pat izveidojuši savu grupu Noziedznieki. Kopā ar Ievu dziedāts estrādes klasikas repertuārs, tostarp Maestro Paula dziesmas Kuldīgas dzīru lielkoncertā. Atis piedalījies gan mūziklā Pārdotie smiekli, gan labdarības koncertos, gan sadarbojies ar rokgrupu Elpa. Kā zivs ūdenī viņš, protams, jūtas tieši smagā roka repertuārā, taču gatavs dziedāt arī maigākā balsī.  Un vēl tikai viens koncerts - 25. novembrī Ogrē atlicis sērijā Tu un es: Harijam Zariņam - 60, Atim Ieviņam - 30, kuras ietvaros šoruden apceļotas daudzas Latvijas pilsētas.