Tas ilgi gaidītais brīdis ir klāt, kad gaisā virmo simtgades Dziesmu svētki, Latvija ir uzlādēta no dziesmām, dejām, pūtēju un kokļu skaņām, bet Rīga uzplaukusi tautastērpu krāšņumā un ziedu vainagu smaržās!

Tas viss LR2 klausītājus sagaida arī LR2 „Dziesmu svētku dienasgrāmatā” – LR2 tiešā ēterā studija pašā Vecrīgas sirdī Doma laukumā pārtaps par tādu kā Dziesmu svētku klubiņu, kurā būs tikšanās ar koristiem, dejotājiem, folkloristiem, spēlētājiem, diriģentiem, vadītājiem un organizētājiem. Būs gan sarunas, gan „dzīvā” uzstāšanās, un visi kopā baudīsim fantastisko svētku noskaņu un atmosfēru!

Klausieties no 28. jūnija  līdz 9. jūlijam darbadienās plkst. 15.05, kā arī sestdienās un svētdienās plkst. 12.05!

Jau virmo gaiss, jo LR2 – tavs Dziesmu svētku radio!

Pirmdien, 9. jūlijā, kad visā valstī pēc skaisti pavadītiem svētkiem dziedātāji, dejotāji, spēlētāji, diriģenti, citi dalībnieki un, protams, skatītāji un klausītāji baudīja pelnīto brīvdienu, LR2 „Dziesmu svētku dienasgrāmatā” viesojās vienīgais cilvēks, kurš joprojām pēc negulētas un lustīgā Sadziedāšanā pavadītas nakts, bija nomodā - XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku nenogurdināmā izpilddirektore Eva Juhņēviča.

Un tomēr – svētki ir beigušies – lai dzīvo svētki, jo pēc pavisam drīz taps jauni Dziesmu svētki - „Nepareizie dziesmu svētki”. Lai tos pasludinātu par atklātiem kopā ar savu komandu LR2 studijā ieradās aktieris un režisors Mārtiņš Egliens (attēlā). Klausītāji sagaidīja arī pārsteigumu - dziesmas pirmatskaņojumu!