Tas ilgi gaidītais brīdis ir klāt, kad gaisā virmo simtgades Dziesmu svētki, Latvija ir uzlādēta no dziesmām, dejām, pūtēju un kokļu skaņām, bet Rīga uzplaukusi tautastērpu krāšņumā un ziedu vainagu smaržās!

Tas viss LR2 klausītājus sagaida arī LR2 „Dziesmu svētku dienasgrāmatā” – LR2 tiešā ēterā studija pašā Vecrīgas sirdī Doma laukumā pārtaps par tādu kā Dziesmu svētku klubiņu, kurā būs tikšanās ar koristiem, dejotājiem, folkloristiem, spēlētājiem, diriģentiem, vadītājiem un organizētājiem. Būs gan sarunas, gan „dzīvā” uzstāšanās, un visi kopā baudīsim fantastisko svētku noskaņu un atmosfēru!

Klausieties no 28. jūnija  līdz 9. jūlijam darbadienās plkst. 15.05, kā arī sestdienās un svētdienās plkst. 12.05!

Jau virmo gaiss, jo LR2 – tavs Dziesmu svētku radio!

6. jūlijā tiešā ceļā no Mežaparka estrādes, kur norisinās Dziesmu svētku noslēguma koncerta otrā mēģinājumu diena, LR2 studijā ieradās noslēguma koncerta dalībnieki - Ventspils jauktais koris „Kaiva” ar savu diriģenti Gintu Rūsi un komponists Raimonds Tiguls (attēlā) ar savu leģendāro instrumentu hangu. LR2 „Dziesmu svētku dienasgrāmatas" viesi bija arī folkloras ansamblis no Salacgrīvas „Cielava”, kuri gatavojas gan koncertam, gan danču vakaram Vērmanes dārzā. Protams, ēterā skanēja arī „dzīvā” mūzika - gan dažas dziesmas, gan hanga solo, gan lustīgi danči.