Tas ilgi gaidītais brīdis ir klāt, kad gaisā virmo simtgades Dziesmu svētki, Latvija ir uzlādēta no dziesmām, dejām, pūtēju un kokļu skaņām, bet Rīga uzplaukusi tautastērpu krāšņumā un ziedu vainagu smaržās!

Tas viss LR2 klausītājus sagaida arī LR2 „Dziesmu svētku dienasgrāmatā” – LR2 tiešā ēterā studija pašā Vecrīgas sirdī Doma laukumā pārtaps par tādu kā Dziesmu svētku klubiņu, kurā būs tikšanās ar koristiem, dejotājiem, folkloristiem, spēlētājiem, diriģentiem, vadītājiem un organizētājiem. Būs gan sarunas, gan „dzīvā” uzstāšanās, un visi kopā baudīsim fantastisko svētku noskaņu un atmosfēru!

Klausieties no 28. jūnija  līdz 9. jūlijam darbadienās plkst. 15.05, kā arī sestdienās un svētdienās plkst. 12.05!

Jau virmo gaiss, jo LR2 – tavs Dziesmu svētku radio!

Sestdien, 7. jūlijā, kad vakarā  Mežaparka estrādē norisinājās ilgi gaidītais Dziesmu svētku noslēguma koncerta „Zvaigžņu ceļā” ģenerālmēģinājums ar publiku, no plkst. 12.05 līdz 13.00 LR2 studijā viesojās divi jauktie kori - „Līgatne” ar savu diriģentu Ilmāru Seili un  „Dziesmu karu” dalībnieks LU koris „Aura” kopā ar savu diriģentu Edgaru Vītolu (attēlā).

 Bez tam  taisnā ceļā no Vērmanes dārza, kur norisinājās Folkloras diena „Novadu sasaukšanās”,  ieradās tautas mūzikas grupa „Teikas muzikanti”. Un, protams, arī šoreiz LR2 ēterā un „Dziesmu svētku dienasgrāmatā” mūzikas un dziedāšanas netrūka.