Tas ilgi gaidītais brīdis ir klāt, kad gaisā virmo simtgades Dziesmu svētki, Latvija ir uzlādēta no dziesmām, dejām, pūtēju un kokļu skaņām, bet Rīga uzplaukusi tautastērpu krāšņumā un ziedu vainagu smaržās!

Tas viss LR2 klausītājus sagaida arī LR2 „Dziesmu svētku dienasgrāmatā” – LR2 tiešā ēterā studija pašā Vecrīgas sirdī Doma laukumā pārtaps par tādu kā Dziesmu svētku klubiņu, kurā būs tikšanās ar koristiem, dejotājiem, folkloristiem, spēlētājiem, diriģentiem, vadītājiem un organizētājiem. Būs gan sarunas, gan „dzīvā” uzstāšanās, un visi kopā baudīsim fantastisko svētku noskaņu un atmosfēru!

Klausieties no 28. jūnija  līdz 9. jūlijam darbadienās plkst. 15.05, kā arī sestdienās un svētdienās plkst. 12.05!

Jau virmo gaiss, jo LR2 – tavs Dziesmu svētku radio!

Svētdien, 8. jūlijā, Dziesmu svētku noslēguma dienā LR2 studija gandrīz vai pārvērtās par Mežaparka lielo estrādi, un uz mūsu visai nosacītās skatuves kāpa trīs kori: ASV un Kanādas apvienotais latviešu koris „Dzirkstis” ar diriģenti Vizmu Makstiņu, Īrijas latviešu koris „eLVē”, kuru  diriģente ir arī Latviešu biedrības Īrijā valdes priekšsēdētāja un Pasaules latviešu dienu idejas autore un organizētāja Inguna Grietiņa-Dārziņa un īpaši ekskluzīva mūsu klausītājiem bija iespēja tikties ar  „Dziesmu karu” Lielās balvas ieguvēju - jauniešu kori „Kamēr" (attēlā) un viņu talantīgo diriģentu Jāni Liepiņu (attēlā).

Bet tas vēl nav viss, jo pirmdien, 9. jūlijā skanēs LR2 „Dziesmu svētku dienasgrāmatas” cikla finālraidījums, kurā solījusi viesoties XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku izpilddirektore Eva Juhņēviča.