Titulu "politiķu bieds" līdz ar Nacionālās TV nomināciju „Zelta vilnis” žurnālists Jānis Domburs ieguva pirms 10 gadiem. Jāteic, šis viņa karjerā nav vienīgais apbalvojums, jo tolaik  viņa vadītais LTV raidījums „Kas notiek Latvijā?" tika atzīts par ietekmīgāko analītisko raidījumu, bet viņa dziedātā „Pie baltas lapas” par vienu no populārākajām LR2 muzikālajā pasākumā „Jāņi dzied”.

Jāņa Dombura žurnālista karjera veidojusies gandrīz trīs gadu desmitu garumā, viņš strādājis Latvijas Tautas frontes laikrakstā „Atmoda”, „Radio Brīvā Eiropa”, laikrakstā „Latvijas Jaunatne”, bijis laikraksta „Diena” ārštata korespondents, izveidojis „Neatkarīgo informācijas un pētniecības biroju”, izdevis un saturiski veidojis ekonomikas žurnālu „Baltijas kurss”. Pirms 20 gadiem ar grāmatu „Kurš nozaga trīs miljonus?” pieteicis sevi kā rakstnieku, savukārt ar Latvijas Nacionālā kino balvai „Lielais Kristaps” nominēto „4. maija republika” – kā scenāristu. Pirms 10 gadiem bijis viens no „Lietussargu revolūcijas” līderiem, Latvijas televīzijā vadījis raidījumus „Deviņdesmitie” un „Milžu cīņas”, bet viņa lolojums „Kas notiek Latvijā?” desmit gadus bijis gada skatītāko TV raidījumu top - desmitniekā, viņam par godu pat tikusi izveidota „Jāņa Dombura atbalstītāju interneta mājas lapa”. Šobrīd nostabilizējies „Delfi TV ar Jāni Domburu”, kurā „tiek aplūkoti sabiedrībā aktuālākie notikumi un temati un uz sarunām aicinātas atbildīgākās, spilgtākās vai citādi zīmīgākās personas”.

Vēl par piebilst, ka Jānis mācījies spēlēt gan basketbolu, gan klavieres, bet neesot centies pabeigt žurnālistikas studijas. Vasaras izskaņā presē parādījās ziņa, ka Domburu vairs neinteresējot izrādīšanās, tāpēc viņš neapmeklējot pirmizrādes, atvēršanas svētkus un citus saviesīgus pasākumus. Tomēr prieks, ka analītiski pētnieciskās žurnālistikas guru piekrita atklāt savu romantiski māksliniecisko pusi un viesojās LR2 „100-gades dziesmu krātuvē”.

Jānis Domburs izvēlējās:

dziesmu "Putnu ceļš" Nika Matvējeva un grupas "Jumis" izpildījumā

 
aktiera Jura Strengas izpildīto dziesmu "Lāsts" no izrādes "Šerloks Holms"
 
 
kā arī sevis paša izpildīto dziesmu "Pie baltas lapas" un Latvijas darba himnu
"Nevis slinkojot un pūstot" kora "Kamēr" izpildījumā. Šos skaņdarbus klausieties
audio pielikumā.