Pirms pāris nedēļām Latvija savā apaļajā jubilejā saņēma skaistu un vērienīgu dāvanu - grāmatu „Latvijas sporta lepnums 100”. 480 lappušu biezajā izdevumā apkopoti iedvesmojoši stāsti par mūsu sporta zvaigznēm – Olimpisko spēļu, pasaules un Eiropas čempioniem, arī vairāk nekā 400 ilustrācijas un fotoattēli, kas veido saturā iespaidīgu un patiesu vēstījumi par sportā simts gados noieto ceļu – no pirmās Latvijas Olimpiādes līdz pēdējām Olimpiskajām spēlēm 2018. gadā. Grāmatas tapšana ir pēdējo gadu grandiozākais kopdarbs, kurā iesaistījušies 27 autori, 29 fotogrāfi, organizācijas un privātpersonas. Viens no autoriem - sporta žurnālists un komentētājs Anatolijs Kreipāns 13. novembra rītā viesojās LR2 studijā.

Par sporta aktualitātēm viņš informē laikrakstā „Vakara Ziņas”, savukārt tādus sporta veidus kā motosportu, rokasbumbu un handbolu aprakstījis arī grāmatās. Bet nē! - Anatolijs nav tikai teorētiķis - viņš arī praksē apliecinājis savu mīlestību uz sportu, skolas laikā būdams futbola vārtsargs, turklāt izpelnījies rajona junioru čempionāta labākais vārtsarga titulu! Bez tam viņš var lepoties ar 1. sporta klasi distanču slēpošanā un šaušanā

Šķiet, ka Kreipāns komentē absolūti visu - olimpiskās spēles, lielākus un mazākus čempionātus, turnīrus, sacensības un cīņas hokeju, futbolu, rokasbumbu, vieglatlētiku, biatlonu un spīdveju utt. Un uzmanību! - iespējams, pirmo reizi viņš komentēs arī nacionālā līmeņa mūziku. Dzirdēsim visai plašu spektru, sākot ar „Baltajiem lāčiem” un beidzot ar „Prāta Vētru”.

Anatolijs Kreipāns izvēlējās:

grupas "Baltie lāči" izpildīto dziesmu "Mātēm"

 
grupas "Eolika" izpildīto skaņdarbu "Noktirne"
 
 
dziesmu "Tu saviļņoji mani" Ainara Mielava izpildījumā
 
 
grupu "Prāta vētra" un "Musiqq" hitu "Debesis iekrita tevī"