2. oktobra rītā uz ļoti personīgu tikšanos ar mūsu klausītājiem ieradās TV3 pētnieciskās žurnālistikas raidījuma „Nekā personīga” vadītājs Jānis Krēvics. Žurnālista kontā ir arī TV projekts „Melu teorija”, arī  dokumentālās filmas „Čekas ēna”, „Gulbju ezers” un „Gorbunovs - pārmaiņu vīrs". Pērnajā oktobrī „Nekā personīga” nosvinēja savu 10 gadu jubileju un ieņem stabilu vietu skatītāko TV pārraižu topos. Bet, ja savos raidījumos Jānis ik svētdienu skatītājiem piedāvā nedēļas notikumu un procesu skaidrojumu un atklāj norises, kas ir svarīgas, tad „100-gades dziesmu krātuvē” uzzināsim par viņam nozīmīgām dziesmām.

Starp citu, savas profesionālā žurnālista gaitas Jānis, kā „ziņu cilvēks” sācis tieši pie mums - Latvijas Radio 2, pēc tam viņa balss bija dzirdama LR1 ziņu raidījumos, bet jau vēlāk Jāņa „skaņa kopā ar bildi” transformējās LTV ziņu dienestā.

Pirms pieciem gadiem vienmēr korektais un perfektais Jāņa tēls novērtēts arī tik nozīmīgā pasākumā kā „Gada stila un modes balva” - tajā pašā reizē, kad kāds tolaik aktieris, bet šobrīd visai pamanāms politiķis, kurš kandidēja uz „Stilīgākā aktiera” godu, Jānis Krēvics pretendēja uz „Stilīgākā TV raidījumu vadītāja titulu. Savukārt radioklausītāji, iespējams, atceras savulaik vērienīgos LR2 23. jūnija lielkoncertus „Jāņi dzied”, kuros savu skanīgo balsi ievija arī populārais žurnālists. Diemžēl, savas kautrības dēļ „100-gades dziesmu krātuvei” Jānis Krēvics nebūs izvēlējies paša tolaik iedziedāto un radio fonotēkas arhīvos saglabājušos „Brauciet lēnām pār tiltu”, toties būs pārstāvēts pilns latviešu estrādes spektrs - sākot ar Paulu, Bumbieri un Lapčenoku un beidzot ar „Prāta Vētru” un Kauperu.

Jānis Krēvics izvēlējās:

Noras Bumbieres un Viktora Lapčenoka izpildīto dziesmu "Sabile, Talsi, Kandava"

 
grupas "Prāta vētra" izpildīto dziesmu "Prom uz siltajām salām"
 
 
skaņdarbu "Es nesatiku tevi" grupas "Sīpoli" izpildījumā
 
 
Renāra Kaupera izpildīto dziesmu bērniem "No zvaigznītes"