Lai arī īstā dzimšanas diena būs tikai novembrī, bet jau nupat - augusta pēdējā dienā ar sirsnīgu koncertu un pozitīvām emocijām tika nosvinēta telekanāla TV3 20 gadu jubileja.

Sākusies jaunā rudens sezona, kas būšot gan vizuāli, gan saturiski krāšņa  un kurā skatītājiem tiek solīti daudzi spilgti, izzinoši un izklaidējoši projekti, iespējams, arī kāds jauns seriāls, kas auditoriju priecēs ne mazāk kā „Ugunsgrēks”, „Viņas melo labāk”  vai „Ēnu spēles”.

Kopš savas dibināšanas pašmāju televīziju vidū TV3 varam uzskatīt par dažādu, tai skaitā, muzikālo šovu līderi  un pat zināmā mērā muzikālās modes diktētāju. Skatītāju atsaucību guvuši gan „Dziedi ar zvaigzni” un „Koru kari”, gan „Izklausies redzēts” un jaunākais - „X Faktors”.

Jubilejas sezonas noskaņās 4. septembra rītā LR2 ēterā viesojās TV3 direktore, precīzāk sakot, „All Media Baltics" Latvijā, kura pārziņā ir arī  LNT, TV6, „Kanāls 2" un 3+, kā arī video portāls "TVPlay" un ziņu un izklaides portāls "Skaties.lv”, vadītāja Baiba Zūzena.

Kādu dziesmoto modi „100-gades dziesmu krātuvei” izvēlējās veiksmīgā biznesa lēdija ar profesionālu psiholoģes izglītību, klausieties audio un video pielikumos!

Baiba Zūzena izvēlējās:

Haralda Sīmaņa izpildīto skaņdarbu "Visas plašās pasaules"

 
grupas "Iļģi" izpildīto skaņdarbu no multiplikācijas filmas "Man vienai māsiņai"
(skat. no 7. minūtes)
 
 
Imanta Kalniņa oratorijas "Rīta cēliens" 8. daļu - "Varoni gaidot"
 
 
kā arī dziesmu Edavārdi izpildījumā "Tik tā viena", kuru klausieties audio pielikumā