Viena no spilgtākajām un „trakākajām” latviešu dziedātājām - Agnese Rakovska. Neparastas frizūras, neordināri un ekstravaganti tērpi, visai pārsteidzošs un kliedzošs grims - tāda ir skatuves Agnese. Savukārt ikdienā viņa pļavas vidū dzīvo treilerī, sapņo par savu māju un jūsmo par savu suni Kanēli, turklāt visai nopietni Stradiņa Universitātē studējusi audiologopēdiju. Agnesei ir arī sava grupa „Triānas parks”, kura pirms pāris gadiem bija „Prāta Vētras” tūres iesildošā grupa, pērn viņus aizsūtījām uz lielo Eirovīziju, bet pašu  dziedātāju esam pamanījuši dažādos TV projektos, piemēram „Izklausies redzēts” dalībnieces vai jauno vokālistu konkursa „Balss pavēlnieks” vadītājas lomā.

 „Trianas Parks” pavasarī laida klajā savu jaunāko studijas albumu – „Alive” un izziņoja Baltijas koncerttūri rudenī. Rudens ir pienācis, un septembrī viņi jau uzstājušies Viļņā un Valmierā, bet 10. oktobrī visi laipni aicināti uz „Triānas Parka” koncertu H2O zālē, Rīgā un pēc tam arī 12. oktobrī Tallinā un 13. oktobrī Pērnavā.

„100-gades dziesmu krātuvē”, citējot Ziedoni, Agnese Rakovska teiks : „Es jums saku - dziediet!”. Savukārt mēs atcerēsimies  Raini: „Pastāvēs , kas pārvērtīsies” - tas ir par viņu, Agnesi. Dziedātājas neprognozējamība un ekstravagantais radošums sajūsminājis arī pašu Maestro Paulu, tāpēc pirms pāris gadiem viņiem izveidojās arī visai cieša sadarbība, ka vainagojās vairākās koncertprogrammās un skaņuplatē „Vienaldzības”.

Bet  „100-gades dziesmu krātuvei” Agnese Rakovska izvēlējās pievienot:

savu izpildīto dziesmu "Lācītis"

 
Zigfrīda Muktupāvela, grupas "bet bet" un JMMS zēnu kora izpildīto skaņdarbu
"Nakts"
 
 
skaņdarbu "Kalniem pāri" grupas "The Sound Poets" izpildījumā
 
 
grupas "Instrumenti" izpildīto dziesmu "Zemeslodes"