Tas ilgi gaidītais brīdis ir klāt, kad gaisā virmo simtgades Dziesmu svētki, Latvija ir uzlādēta no dziesmām, dejām, pūtēju un kokļu skaņām, bet Rīga uzplaukusi tautastērpu krāšņumā un ziedu vainagu smaržās!

Tas viss LR2 klausītājus sagaida arī LR2 „Dziesmu svētku dienasgrāmatā” – LR2 tiešā ēterā studija pašā Vecrīgas sirdī Doma laukumā pārtaps par tādu kā Dziesmu svētku klubiņu, kurā būs tikšanās ar koristiem, dejotājiem, folkloristiem, spēlētājiem, diriģentiem, vadītājiem un organizētājiem. Būs gan sarunas, gan „dzīvā” uzstāšanās, un visi kopā baudīsim fantastisko svētku noskaņu un atmosfēru!

Klausieties no 28. jūnija  līdz 9. jūlijam darbadienās plkst. 15.05, kā arī sestdienās un svētdienās plkst. 12.05!

Jau virmo gaiss, jo LR2 – tavs Dziesmu svētku radio!

Ceturtdien, 5. jūlijā, kad lielajā Mežaparka estrādē sākās pirmie Dziesmu svētku noslēguma koncerta mēģinājumi, to starplaikos LR2 studijā viesojās noslēguma koncerta dalībnieki - LR2 sens draugs - jauktais koris „Tērvete” ar savu diriģenti Daci Reiniku un divi populāri komponisti, kuru dziesmas skanēs koncertā - Jānis Lūsēns un Zigmars Liepiņš. Viņi abi uzstājās arī Atklāšanas koncertā „Skonto” stadionā. Turklāt Zigmaram šie Dziesmu svētki ir īpaši saviļņojoši, jo viņa dēla – Jāņa Liepiņa diriģētais koris „Kamēr" ir „Dziesmu karu” Lielās balvas ieguvējs. Vēl taisnā ceļā no Mežaparka mēģinājuma uz LR2 „Dziesmu svētku dienasgrāmatu” ieradās arī mūsu klausītāju mīlulis – dziedātājs Dons un no viņa uzzinājām kādi pienākumi viņam uzticēti lielajā svētku kocertā.