Kazimirs Adamovičs maina profesija jeb kā latvieši svinētu Jāņus, ja tie nonāktu kādā tālā un eksotiskā zemē. Atbildi uz to Līgo vakarā varēs rast Daugavpils novada Višķu brīvdabas estrādē. Tur no pērn sāktās tradīcijas – svinēt Jāņus neparastāk un iemēģināt tos kolhoznieku stilā, šogad kā turpinājums - ielīgošana eksotiskākā gaisotnē kopā ar Daugavpils teātra aktieriem.

Sociālajos tīklos, gluži kā pērn arī šogad līgot Višķos uzrunā videoklips, kurā darbojas pagasta ļaudis, arī bijušais un esošais pagasta priekšnieks, kuru abu vārds ir Jānis. Kā atribūti izmantotas vecās automašīnas ZIL un Volga, taču šogad tēma cita, atklāj galvenais varonis Daugavpils teātra aktieris Ritvars Gailums jeb Kazimirs Adamovičs, „mēs šogad savus skatītājus, līgotājus ievedīsim nedaudz citās dimensijās. Šoreiz izdzīvosim ne tikai vienu laika posmu un vienu vietā, bet aizceļosim daudz tālāk un uz eksotiskām zemēm.”

Višķu estrāde jau kļuvusi par apkaimes iedzīvotāju tradicionālu Jāņu svinēšanas vietu, šoreiz skatītājiem būs iespēja paraudzīties, kā latvieši līgotu, ja laika mašīna tos pāceltu citur, jo latvietis bez Jāņiem nemaz nav iedomājams.