Uz Latgales pierobežu pēc laimes! Vien pāris kilometrus no Baltkrievijas robežas, Krāslavas novada Indras pagastā  kādreizējā Luterāņu baznīcā apmeklētājiem durvis vēris Latvijā vienīgais „Laimes muzejs”. Te ar visām cilvēka maņām var sajust cik dažāda var būt laime. 

Pēc laimes uz Indru. Tā savus apmeklētājus aicina Latvijā vienīgais „Laimes muzejs”, kas Krāslavas novada Indrā tikko kā atvēris durvis ikvienam apmeklētājam.

„Laimes forts, nevis pēdējie, bet pirmie. Te jau paša pierobeža 9 kilometri, mēs nevis gaidām ienaidnieku, jo mums tagad kačā, ka no Austrumiem mums tūlīt bruks virsū, bet mēs tieši otrādi ar šo iekšējo laimes sajūtu varam vērts par kaut ko citu. Un man galvenais motīvs bija – laimes forts”, kādreizējā Luterāņu baznīcā tapušā Laimes muzeja ekspozīcijas ideju izklāsta tās veidotājs Raimonds Vindulis.
 

„Šī interesanta ekspozīcija ir, saucās laimes arkls.” Te tiek lauzti klasiskie stereotipi par muzeja eksponātu neaizskaramību un ļauts vairāk iesaistīties un darboties pašam, lai sajustu cik dažāda var būt laime „Te būs vis kaut kādas darbnīcas, šitā sauksies endorfīnu laboratorija, te vis kaut ko ar garšām, ja kāds gribēs. Un te tādas krāsainas brillītes, lai cilvēks beidzot ierauga kā izskatās pasaule caur rozā brillēm.” Tā kā muzejs gaida visu vecumu apmeklētājus arī ekspozīcijas ir dažādas, lai katrā veidotos šī patīkamā laimes sajūta.