Daudzkrāsainie tropu tauriņi līdz šim bija apskatāmi vien Latvijas Universitātes botāniskajā dārzā, bet šovasar trīs jauni un uzņēmīgi puiši tropu tauriņu māju atklāja Tērvetē. Latvijai neierastā biznesa niša izvēlēta, jo jauniešiem patīkot sagādāt prieku un pārsteigumu citiem.

Tauriņu mūžs ir īss, bet tauriņu mājas mūžs  tāds noteikti nebūs. Tā uzskata trīs draugi, kuri šovasar nodibinājuši kopīgu uzņēmumu "Tērvetes tauriņi''. Uzbūvētajā ēkā klimats ir maksimāli tuvs tropu klimatam, un tauriņi šeit lidinās savā vaļā. Apmeklētājiem tā ir ne vien iespēja taisīt bildes ar neparastajiem skaistuļiem, bet arī redzēt, kā tie izšķiļas. Stāsta uzņēmuma ''Tērvetes tauriņi'' valdes loceklis Reinis Kalniņš: "Visu tauriņu dabīgā vide ir Dienvidamerikas, Āfrikas, Āzijas tropiskie džungļi, kur viņi dzīvo lielos, klajos baros, un mēs viņus iesūtām kā kūniņas. Kāpēc Tērvetes tauriņi? Tāpēc, ka viņi izšķiļas pie mums."

Puiši smej, ka viņi neesot piedzimuši ar uzņēmēja gēnu, bet vēlme darboties un spēja saprātīgi riskēt ir pamatā tam, ka šobrīd katram veiksmīgi darbojas jau divi uzņēmumi. Arī ''Tauriņu māja'' izveidota bez kredītiem, un pagaidām vēl visus darbus puiši veic paši. Stāsta SIA ''Tauriņu māja'' valdes loceklis Artis Treimanis: "Sākumā kārtīgi viss pašiem jāiemācās, jāiestrādājās, un tikai tad mēs varētu to uzticēt arī kādam citam darbiniekam, ne tikai paši sev. Idejas mums ir daudz, ne tikai ar tauriņiem, ir arī daudzas citas idejas. Tā kā mēs tā lēnām attīstāmies."

 Tērvetes ''Tauriņu mājā'' patlaban lidinās 100-150 tauriņi, kas pārstāv divpadsmit sugas.