Saulkrastos, savu laiku nokalpojušā stadionā vietā, atklāta āra sporta arēna. Tajā izvietoti gan basketbola grozi, gan noņemams tenisa tīkls, bet, ja iestāsies ziema, tikšot izveidots arī ledus laukums.

Līdz šim Saulkrastu vidusskolas bērniem sportošana ārā apstākļos tikpat kā nebija pieejama, bet tagad  sabrukušā sporta laukuma vietā atklāta daudzfunkcionāla āra arēna. Stāsta Saulkrastu novada domes priekšsēdētāja vietnieks Normunds Līcis: "Viss sākās ar to, ka pirms diviem gadiem Saulkrastu skolēni vāca parakstus par hokeja laukuma izveidi, jo visi ļoti gribēja slidot. Tajā projektā diemžēl neizdevās naudu piesaistīt, bet pēc gada skolēnu vēlmes sadzirdēja saeimas deputāti no Saulkrastiem un arī pašvaldība."

Tagad kādreizējā sporta laukuma vietā izbūvēta 15x30 metru arēna ar metru augstām sānu malām. Siltajā gadalaikā tajā varēs spēlēt basketbolu, tenisu, bet, ja  iestāsies ziema, varēs uzspēlēt arī hokeju. Par to priecājās arī Kristers Auseklis: "Var spēlēt gan basketbolu, gan florbolu, gan hokeju. Man patīk. Galvenais, lai te neviens neko nedemolē."

Līdzās arēnai uzstādīti arī soliņi, apgaismojums un velo turētāji. Jauno sporta laukumu, kura izmaksas ir vairāk nekā 76 000 EUR varēs izmantot gan skolas bērni, gan citi interesenti.