Saulkrastos ir daudz futbola cienītāju, bet līdz šim trūka iespēju pilnvērtīgiem treniņiem. Tagad situācija mainījusies. Šomēnes pēc rekonstrukcijas atklāts Zvejniekciema stadions.

Jaunajā stadionā  varēs gan nodarboties ar vieglatlētiku, gan spēlēt futbolu un pludmales volejbolu. Uzbūvētas arī skatītāju tribīnes. Pirmie atjaunoto stadionu iemēģina jaunie futbolisti. Stāsta FK Supernova/Saulkrasti futbolists Henrihs Āboliņš: "Iepriekš, kad trenējāmies, bija jābūt uzmanīgiem, jo uz laukuma bija smiltis. Tagad var mierīgi spēlēt futbolu un arī laukums ir lielāks."

Atzinīgi jaunās iespējas vērtē arī komandas treneris, un futbola klubs ir viens no pirmajiem, kuri iesnieguši treniņu grafiku tā izmantošanai. Stadionā nodarboties varēs gan bērni, gan pieaugušie, bet sporta kluba ''Supernova'' direktors Jānis Engels atklāj, ka nākotnē plānots rīkot arī Latvijas mēroga sacensības: "Runājam par sadarbību, lai varētu Vidzemes posmus rīkot mazajiem. Es domāju, ka augusta beigās vismaz pa vienam posmam katrā vecuma grupā jau Saulkrastos notiks."

Stadions atjaunots ar ES zivsaimniecības fonda finansiālo atbalstu un tā rekonstrukcija izmaksāja nedaudz vairāk kā 458 tūkstošus eiro.