Jaunas iespējas un nozīmīgs ieguldījums sporta attīstībā visas Latvijas mērogā – tā par nupat atklāto jauno stadionu Saldū sacīja ne viens vien sporta speciālists. Te būs iespēja trenēties ne tikai Saldus sporta skolas audzēkņiem, bet ikvienam interesentam.

Atbilstoši Latvijas futbola federācijas ieteikumiem izveidots futbola laukums, astoņi vieglatlētikas skrejceļi, divstāvu tribīņu ēka ar vairāk nekā 300 skatītāju vietām, ģērbtuves un sanitārās telpas, treneru un sporta komentētāju telpas, tiesnešu ēka, vairāki volejbola laukumi, strītbola laukums, tāpat vieta ielu vingrošanai un atpūtas zona  - tas viss nu ir rekonstruētajā Saldus stadionā. Stāsta Saldus sporta skolas direktors Guntars Kikučs: "Tas domāts mūsu jaunatnei, nodrošinot labus treniņu apstākļus. Būs iespēja rīkot dažāda mēroga sacensības, veicināt jauniešu interesi par vieglatlētiku."

Latvijas vieglatlētikas savienības prezidents Guntis Zālītis atzina, ka jaunais stadions ir nozīmīgs ieguldījums sporta attīstībā visas Latvijas mērogā: "Šis ir ceturtais 400 m stadions Latvijā, kas ir tādā līmenī un ar tādu segumu."

Priecīga par jaunajām iespējām ir arī Latvijas Futbola federācija. Šis ir viens no retajiem futbola laukumiem Latvijā, kas tumšajā laikā nodrošināts ar apgaismojumu.

Projektu finansēja Saldus novada pašvaldība. Tā kopējās izmaksas ir vairāk nekā trīs miljoni eiro.