Piektajos Pagalma svētkos Bauskā, apmeklētājiem durvis vēra arī 1954. gadā atklātais kinoteātris ''Uzvara''.  Savulaik greznākā, bet šodien laika zoba sagrauztā ēka, atkal kopā pulcēja gan kinomīļus, gan tos, kuriem kinoteātris bija darba vieta visa mūža garumā.

Pirms sešdesmit gadiem celtais kinoteātris, kuru baušķenieki atzinuši par savulaik greznāko ēku pilsētā, savu pēdējo filmu rādīja 2002. gada nogalē. Kādreizējais kinomehāniķis Oļģerts Misēvičs stāsta, ka kinomāja, kurā bija 350 skatītāju vietas,  trīsdesmit divus gadus bijusi viņa darba vieta: "Kinomehāniķis... tas bija fanātiķis, iemīlējies savā amatā. Jau no skolas laikiem skrējām to kino skatīties, un pēc skolas beigšanas aizgāju uz kino."

 O. Misēvičs kino rādījis arī laukos un par šofera un kinomehāniķa darbu kopā saņēmis 170 rubļu. Viņš atceras: "Filma bija 8-12 rullīšos un sākumā bija tikai viens aparāts. Tad bija pārtraukums, fiksi ierāmējām un varēja skatīties tālāk. Nu tāds tas darbs bija.."

Kādreiz kinoēka, kas jau vairākas reizes mainījusi savus īpašniekus, tagad ir laika zoba sagrauzta. Reiz tās būvniecība izmaksājusi 1,5 miljonu rubļu. Šogad ēka atkal ieguvusi jaunu saimnieku, un baušķeniekiem atkal paveras vieta cerībām un sapņiem.