Kuldīgas novada 7. pedagogu konferencē jau sesto reizi tika pasniegta Kuldīgas novada pašvaldības iedibinātā balva „Gada cilvēks izglītībā 2015”, kuru saņēma Kuldīgas Alternatīvās sākumskolas Padures filiāles vadītāja, skolotāja Vigra Leismane.

Pedagogu konference, uzsākot jauno mācību gadu, Kuldīgas novadā jau ir izveidojusies par tradīciju. Tā notika septīto reizi, bet sesto reizi tika pasniegta pašvaldības iedibinātā balva „Gada cilvēks izglītībā”. To saņēma Kuldīgas Alternatīvās sākumskolas Padures filiāles vadītāja, skolotāja Vigra Leismane. Stāsta Kuldīgas novada pašvaldības Izglītības nodaļas vadītāja Santa Dubure: "Viņas pašaizliedzīgais darbs piesaista, izglīto, audzina un motivē."

Vigra Leismane pati par sevi saka - esmu sabiedriski aktīvs cilvēks, skolotāja, direktores vietniece izglītības jomā, interešu izglītības skolotāja , mamma meitai un dēlam , vecmāmiņa savam mazdēlam , darbojos biedrībā  Padure, kas organizē dažādus pasākumus ģimenēm. Jau vairāk nekā 20 gadus viņa vada arī Padures mazpulku. Par te īstenotajiem pasākumiem ne reizi vien teikts - pirmie Latvijā. Vigra atzīst, ka ir priecīga par saņemto balvu un darba novērtējumu:

"Uz darbu eju ar azartu, es nemāku neko citu darīt. No sirds daru savu darbu."

Šogad nominācijai Gada cilvēks izglītībā Kuldīgas novada pašvaldība saņēma septiņus pieteikumus.