Pirms 23 gadiem Ādažu Brīvā Valdorfa skola sāka darbu vien ar dažiem desmitiem audzēkņu. Šodien skolā mācās jau 350 skolēnu un telpas kļuvušas par šauru. Šovasar uzsākta  jaunas piebūves būvniecība.

Sākotnēji bija tikai mazās klasītes un bērnudārzs, bet tagad pēc Valdorfpedagoģijas principiem zinības apgūst arī vidusskolēni. Stāsta skolas projektu koordinatore Sarma Novicāne Lazdāne: "Daudzi vecāki nāk un jautā, ka grib, lai viņu bērni mācās šajā skolā. Un Valdorfpedagoģija ir sevi pierādījusi, kā līdzvērtīgu izglītības sistēmu."

Esošajās telpās skolēniem gan kļuvis par šauru, tāpēc šovasar uzsākta jaunas piebūves būvniecība.Kā norāda S. Novicāne Lazdāne, jaunās telpas tiek ļoti gaidītas: "Jau pirms vairākiem gadiem skola meklēja iespēju kā veidot piebūvi, kur tiks uzbūvētas papildus četras klases ar 20 bērniem katrā."

Jauno piebūvi, kuras izmaksas ir 484 000 eiro, plānots pabeigt līdz novembrim. Tās finansēšanā iesaistījusies gan skola, gan skolēnu vecāki, gan fonds no Vācijas, kas sniedz atbalstu Valdorfa skolām. Līdzās jaunām klašu telpām, skolotāju istabai un palīgtelpām tiek būvēta arī jauna sporta zāle, kuru plānots pabeigt nākamā gada sākumā.