Viņa dibinātās kustības TRANSFORMS.ME logotips ir bezgalības zīme, un viņa paša veidols visbiežāk tiek papildināts ar elegantu tauriņu ap kaklu, arī gluži kā bezgalības simbolu. „Nākotnes pieturas” viesis Agnis Stibe ir EM Normandijas biznesa skolas profesors, sociālais inženieris un bieži tiek dēvēts par labklājības vēstnieku.

Agnis Stibe ir ieguvis maģistra grādu datorzinātnēs Latvijas Universitātē, maģistra grādu biznesa vadībā Rīgas Biznesa skolā, un doktora grādu Oulu Universitātē Somijā. Pēcdoktorantūras laikā bijis zinātniskais līdzstrādnieks Masačūsetsas Tehnoloģiju Institūta mediju laboratorijā, kur  nodibinājis Pārliecinošas Pilsētvides pētniecības nozari, kas veicina sabiedrības veselīgu un ilgtspējīgu dzīvesveidu. Prof. Agņa Stibes pētījumu pamatā tiek izmantotas psiholoģijas teorijas ar mērķi izstrādāt sociāli ietekmējošas sistēmas, lai stimulētu uzvedības un attieksmes transformācijas. Viņa mācības pamatā ir transformācija jeb sekmīgas un ilgstpējīgas pārmaiņas, kuru mērķis ir labklājība, turklāt visdažādākajās nozarēs - uzņēmējdarbības, inovāciju, veselības, pilsētvides, transporta, pārvaldes, tehnoloģiju, izglītības, mārketinga, drošības, ekoloģijas, vides u.c. jomās. Savukārt profesora izstrādātā transformācijas teorija balstās uz 8 vaļiem jeb 8 pamatsastāvdaļām: enerģijas inteliģences, transformācijas gēna. pārmaiņu veida, vektoriālās virzības, neironu zinātnes,  sabiedrības ietekmes, tehnoloģijām kā ilgtspējīga pastiprinātāja un pieredzes dizaina.

TRANSFORMS.ME projektēšanas metodika ir iedvesmojusi cilvēkus un pozitīvi ietekmējusi dažādus uzņēmumus un pilsētas piecos kontinentos. Prof.Agnis Stibe ir pārliecināts, ka spējas mainīties ir jau iekodētas mūsu DNS.