Viesos meistari - Aleksis un Viktors no slēdzeņu servisa ATVERAM.lv, kas piedāvā remontēt slēdznes, atvērt durvis pazaudētu atslēgu gadījumā un citus slēdzeņu SOS servisa pakalpojumus visu diennakti visā Latvijā.

Pēc lieliem svētkiem galvenokārt ir problēmas ar pazaudētām mašīnu atslēgām, sezonāli, kad sākas mācību gads, un bērni pazaudē mājas atslēgas arī ir vairāk darba, tāpat arī atgriežoties uz vasarnīcām bieži ir problēmas. Universālas atslēgas, kas der visām slēdzenēm gan nav, meistari izmanto īpašus mūķīzerus un ja zin kā, tad var attaisīt vaļā. Bet gluži kā filmās tik ātri vis nenotiek.

Metāla durvis automātiski nenozīmē drošību, jo svarīgi kāda slēdzene ielikta durvīs. Metāla durvīm zirneklis izskatās drošāk, bet stieņi, ka siet uz augšu un apakšu ir lieki, jo diez vai kāds tās durvis mēģinās izspiest ārā, bet tā ir papildus slodze uz slēdzeni un tā ātrāk nodilst un pārstāj kalpot. Tāpat arī durvīs, kurās ir papildus stieņi, tās vietas nav siltinātas un durvīm salst cauri.

Labāk pašam nemēģināt atvērt durvis, ja gadījusies ķibele un slēdzene noķīlējusi, bet saukt meistaru, jo pašiem (vai lūdzot kaimiņus palīgā) reizēm gadās sabojāt durvis, bet slēdzene tā arī neatveras. 

Ja pazaudējat automašīnas atslēgas vai arī durvis aizkrīt, atstājot atslēgas mašīnas salonā, arī tad meistars bez auto bojāšanas un logu izsišanas, var atvērt Jūsu automašīnu.