Jūlija pēdējā dienas rītā LR2 studijā viesojās gandrīz vai Latvijas Radio 2 radinieks - TV kanālu „Mūzikas video” un „Latvijas Šlāgerkanāls”, kuros arī skan tikai un vienīgi mūsu valstī radīta mūzika, dibinātājs un direktors Igors Linga. Bet ne tikai - Igors ir arī režisors padsmit filmām, no kurām zināmākās - „Rokenrols Baltijā” un „Drosme nogalināt”, uzfilmējis vairāk nekā 100 videoklipus grupām  „Odis”, „Jauns Mēness”, „Jumprava”, „Opus PRO”, „The  Satellites’, „Eldorado”, „Bingo”, „Tranzīts”, „Z-Scars’, „Apvedceļš’ un neskaitāmām citām. Turklāt viņa  veidotie video grupas „Remix” „Uz veselību", „Lingas” – „Spēlei" un „Jumpravas” „Lēnai upei" apbalvoti kā Latvijas gada labākie videoklipi. Igors Liga ir arī dzejnieks, un vislielākais ieguvējs no tā ir viņa brālis Gvido, kura grupa „Linga” par dziesmām  „Spārni” un „Gan’ (abas ar Igora tekstiem) var lepoties ar AKKA/LAA “Bezgalības balvu” par visvairāk atskaņoto, spēlētāko un pirktāko dziesmu Jāpiebilst, ka hits „Gan" tieši pirms 10 gadiem saņēmis arī Latvijas Mūzikas gada balvu kā visvairāk atskaņotā dziesmu Latvijas radio stacijās. Gan jau „Gan” būs lemts dzirdēt „100-gades” dziesmu krātuves” klausītājiem, starp citu, ne pirmo reizi, jo tā būs viena no Igora izvēlēm.

Diemžēl laikam neviens panku grupas „Jūras mēsli”, kuru savulaik Linga „vecākais” dibinājis un kurā pats spēlējis sitamos instrumentus un dziedājis, ieraksts nav saglabājies.

Toties visiem joprojām spilgtā atmiņā leģendārā Jura Podineka filma „Vai viegli būt jaunam?”, kuras viens no personāžiem bija 31. jūlija „100-gades dziesmu krātuves” galvenais varonis. Un kaut gan arī būt „100-gades dziesmu krātuves” viesim nebūt nav viegli, jo dziesmu ir daudz, bet raidījumā skan tikai četras, tomēr Igors Linga savu izvēli izdarīja bez liekiem pārdomu brīžiem, jo savas mīļākās mūzikas personīgo „playlisti”  jau sen savās domās bija sastādījis.

Igors Linga izvēlējās:

grupas "Jumprava" kādreizējo hitu "Šeit, lejā"

 
grupas "Dzeltenie pastnieki" skaņdarbu "Čemodāns"
 
 
dziesmu "Barjera" grupas "Aurora" izpildījumā
 
 
sava brāļa Gvido grupas "Linga" izpildīto hitu "Gan"