Visai dīvaini, bet Latvijā nereti tieši bundzinieki kļūst par izciliem dziedātājiem. Nu, piemēram, Imants Vanzovičs vai Alex. Un tas ir arī populārā dziedātāja Andra Ērgļa gadījums. Beidzis Emīla Melngaiļa Liepājas Mūzikas koledžu, kur ieguvis profesionāla sitamo instrumentu speciālista diplomu, spēlējis Liepājas simfoniskajā orķestrī, turklāt arī jauno bundzinieku skolotājs mūzikas skolās - Liepājā, Aizputē un Kuldīgā.

Savu mūziķa karjeru esot sācis, jau padsmitnieka vecumā kopā ar tēvu spēlējot kāzās un ballītēs. Savukārt ar savu nešķiramo draugu un kolēģi Jāni Strazdu dibinājis gan grupu „Berm”, gan „Cacao” un pirms desmit gadiem ar leģendāro grāvēju „Ripoja akmens” iekustinājis veselu panākumu lavīnu - gan uzvaru LR2 „Muzikālajā Bankā”, gan izpelnījies Gada radio hita titulu.

Vēl varam piebilst, ka Andris ir visai sportisks puisis - viņa kaislība ir basketbols. Bet tā kā šobrīd mūsu skati vērsti Dānijas virzienā, kur norisinās Pasaules hokeja čempionāts, tad interesants ir fakts, ka pirms pāris mēnešiem Latvijas simtgadei veltītajā hokeja draudzības mačā, kur tikās Saeimas un Latvijas mūziķu komandas, pārliecinoši - ar 20:9  mūziķi sagrāva politiķus. Šo uzvaru, protams, palīdzēja kaldināt arī Andris Ērglis - hokejists.

Svētdien Latvijā svinēs Mātes dienu, tāpēc Andris 12. maijā ar Mātes un Starptautiskai ģimenes dienai veltītu solokoncertu uzstāsies Inešu tautas namā. Bet 10. maijā plkst. 10.30 Andris Ērglis visus savus talanta mīļotājus priecēja LR2 ēterā, izvēloties dziesmas „100-gades dziesmu krātuvei”.

Andris Ērglis izvēlējās:

grupas "Remix" izpildīto dziesmu "Vienīgai"

 
dziesmu "Zaļā zeme" - savā, Ances Krauzes un kora "Laiks" izpildījumā
 
 
grupas "Līvi" leģendāro, patriotisko skaņdarbu "Dzimtā valoda"
 
 
dziesmu "Vējš" grupas "Zodiaks" izpildījumā