Phjončhanas olimpiskās kaislības jau rimušas, bet prieks par mūsu bobsleja divnieka izcīnīto medaļu, protams, palicis. Viens no bronzas godalgas kaldinātāju komandas - Latvijas bobsleja izlases fiziskās sagatavotības treneris Jānis Ozols 22. maija rītā viesojās LR2 studijā. Jānis ir bijušais bobslejists, bijis „paša” Sanda Prūša stūmējs, Eiropas čempions četriniekos un kā runā - tolaik viens no spēcīgākajiem vīriem bobsleja pasaulē. Jānis startējis trijās Olimpiskajās spēlēs, turklāt pirmās no tām - Nagano bija gadā, kad Latvijai svinējām astoņdesmit - tātad pirms 20 gadiem.

Leģendāra ir Jāņa Ozola cepure ar balto bumbuli, kurai piemītot gluži vai burvju spējas mūsu bobslejistiem nest veiksmi sacensībās. Tā esot Jāņa sievas adīta, un klīst baumas, ka arī citu valstu sportisti tīkojot pēc līdzīgām „laimes cepurēm”.

Ja runājam par galvassegām, tad vairākus gadus Jānis, ar kuplu Līgo vainagu rotājies, uzstājies LR2 lielkoncertos „Jāņi dzied”.

Viena no Edgara Liepiņa repertuāra dziesmām, ko Līgo koncertā dziedājis Jānis, skanēja arī „100-gades dziesmu krātuvē”. Arī pārējās bija stabilas un pamatīgas latviešu estrādes vērtības - Lapčenoks, Dzenis un „Linga”.

Jānis Ozols izvēlējās:

Edgara Liepiņa izpildīto dziesmu "Tāpēc jau, ka nevar zināt kāpēc"

dziesmu "Pelnrušķīte" Viktora Lapčenoka izpildījumā

 
Ilmāra Dzeņa izpildīto dziesmu "Kā pa miglu"
 
 
grupas "Linga" hitu "Nāc dejot"