No 6. augusta Latvijas Radio 2 ēterā dzirdams jauns raidījumu cikls „Radio vilks dabā”,  kas aicina klausītājus pievērsties aktivitātēm dabā un īpaši veselīgai, aktīvai kā arī atbildīgai atpūtai svaigā gaisā. Raidījums ētera dzirdams otrdienās plkst.19:06 un to vada Sandris Jūra un DJ Aivis.

„Latviešu attiecības ar dabu cauri laikiem ir bijušas īpašas. Nenoliedzami mūsdienām raksturīgā steiga un tehnoloģijas ir darījuši savu – esam attālinājušies no tās, iespējams, vairāk nekā jebkad agrāk. Ar šo raidījumu mēs vēlamies vest klausītājus atpakaļ pie dabā rodamās harmonijas un miera, runājot par to, ko varam darīt svaigā gaisā,” stāsta raidījuma veidotājs un vadītājs DJ Aivis.

Būtisks akcents raidījumu ciklā tiks likts tieši uz dabas aizsardzību. Pārgājieni, medības, makšķerēšana, ceļojumi vienam vai ar ģimeni – ir ļoti daudz dažādu aktivitāšu, kuras varam veikt svaigā gaisā, bet svarīgi, lai cilvēka aktivitātes iet roku rokā ar saudzīgu attiekami pret dabu.

 Raidījumu cikls būs dzirdams Latvijas Radio 2 ēterā katru otrdienu plkst. 19:06 ar atkārtojumiem sestdienu rītos plkst. 07:00. Raidījuma rubrikā „Mežu stāsti” būs dzirdamas mežu nozares aktualitātes, interesanti vēstures fakti un notikumi, kā arī izcilāko mežu speciālistu portreti. Līdztekus raidījumam lineārajā ēterā, varēs sekot līdzi arī raidījuma veidotāju sagatavotiem video stāstiem, kas tiks publicēti Latvijas Radio 2 sociālajos tīklos un sabiedrisko mediju portālā lsm.lv.

Pirmajā raidījumā tā veidotāji pievērsās pārgājienu tēmai, stāstot par Eiropas mēroga garo distanču - jūrtaku un mežtaku. Uzzini par tām vairāk, klausoties raidījuma arhīvu!

Raidījumu cikls „Radio vilks mežā”  top sadarbībā ar AS “Latvijas Valsts meži”, SIA ” “Rīgas meži” un nodibinājumu “Latvija aug”.