Dzīvei nepieciešamas krāsas – ar šādu lozungu 20. gs 90. gadu vidū tapa trio „Eldorado”. Tā pirmā dziesma „Pludmalē” izdota 1995. gadā kasetē „Latvijas deju mūzikas izlase Nr. 1”, aizsākot jaunas – līksmas, priecīgas, bezbēdīgas dejām domātas mūzikas ēru, kas neapgrūtināja klausītājus ar dzejas zemtekstiem. Neko daudz vairāk par izklaidi nav ko meklēt arī „Eldorado” dziesmās, kas izdotas vienā vienīgā albumā. Trio darbība līdzinās komētai, kas strauji parādās un tikpat strauji pazūd no redzes lauka, atstājot aiz sevis koši asti – klausītāju atmiņas par skaisto jaunību. Tikpat jautras bija arī MAPL izdotās Līgo dziesmas jaunās skaņās - sākot ar 90. gadu vidu klajā nāca 12 Jāņu svinēšanai domātas izlases, kuru producenti bija Māris Priede un Gaitis Lazdāns, dziesmas sacerēja abi Priedes - Māris un Iveta.

Arvīda Mūrnieka balsi un muzikalitāti iepazinām jau 20. gs. 80. gadu sākumā, kad viņš sāka vadīt raidījumu „Būsim Pazīstami!” Latvijas radio. Maziņš būdams, dievinājis Viktoru Lapčenoku un gribējis kļūt, ja ne par dziedātāju, tad vismaz par aktieri, un savulaik ar mūziku nodarbojies diezgan cītīgi - studiju gados dziedāja Tautas deju ansambļa "Ačkups" vokālajā grupā. Būdams dīdžejs, Mūrnieks klausītājus iepazīstināja ar jaunāko rietumu mūziku, pa reizei dziedādams arī līdzi.

Latvijas radio raidījums "Būsim pazīstami" kļuva par nosaukumu Mūrnieka skaņu ierakstu izdevniecībai - viņš rietumos iepirka turienes dziesmu licences, tad uz vietas, Latvijā tika saražotas kasetes, piemēram, programmas „Johny atbalsis” un „Eirotops” Latvijā tika pārdotas rekordlielās tirāžās:  

„90. gadu vidū bija DJ Bobo, Vigfīlda, Corona – jā, es atvedu uz Latviju Coronu. Teicām skaņu režisoram Mārim Priedem, lai uztaisa skanējuma ziņā līdzīgu latviešu deju mūziku. „Eldorado” bija Andra (Koļesņikova) ideja, kurai es piekritu. Ielaidos avantūrā, un tiešām sanāca zibenīga popularitāte. Skanējām visur, pat aizbraucām uz dažiem koncertiem. Un tas tiešām bija  mākslīgi radīts komercprodukts, lai nopelnītu naudu, par kuru tālāk ražotu kaut ko foršu – kredītus tolaik neņēmām.”

Divi dalībnieki bija – Andris Koļesņikovs jeb Koļa, mūzikas izdevniecības MAPL šefs, un Arvīds Mūrnieks. Bija nepieciešama kāda daiļā dzimuma pārstāve, un Andris piedāvāja piedalīties savai māsai Inesei, kura piekrita. Tad nākamais jautājums bija – kādas dziesmas veidot?

„Kompānijai MAPL bija līnija – mēs izdevām un producējām tieši jautru mūziku, kā vecos laikos Brāļi Laivinieki, mēģinājām turpināt šo tradīciju, producējām mūsdienu Laiviniekus. Arī tās idejas, kas bija citām grupām, centāmies ievirzīt šādā gultnē, lai būtu jautri, jo latviešiem raksturīgas dziesmas, kas ir lēnas, gaudulīgas. Centos padarīt sentimentālo par priecīgu un jautru.

Tēmas galvā nāca nejauši. Rakstījām dziesmas par visu, kas grozījās gar acīm – ieraudzījām kazino, mersedesu, bruneti un blondīni. Piesēdāmies un sākām rakstīt vārdus, Arvīds ņēma ārā rupjības un piedāvāja divdomības. Bija interesanti, arī visādas odziņas, lai cilvēks dziesmas varētu atcerēties. „Ja tev ir žūksnis, simtiem lati, tad vari mani aicināt,” lai saprot paši…”

„Eldorado” dziesmām tapa arī lieliski videoklipi. „Šai Jāņu vakarā” bija liels ģimenisks pasākums, video filmēts pie Arvīda Mūrnieka mājās, tika piesaistīta ugunsdzēsēju mašīna, lai visu varētu nofilmēt no augšas.

„Tur filmējās abas manas meitas, kad ierauga šo video, priecājas – „klausies tēt, re, kur es!” Filmējām pāris nedēļas pirms Līgo svētkiem. Pēc tam stāvu pieturā, gaidu 22. autobusu, nāk kaimiņiene un skatās uz mani. Nostājas pa gabalu un prasa: „Vai jums viss kārtībā?” „Jā, ko prasi?” „Bet Līgo svētki tikai pēc divām nedēļām, bet jūs jau svinat?!” Tagad jau nemaz nedrīkstētu kurt tādu ugunskuru triju stāvu augstumā…”

Nosaukumu „Eldorado” izdomāja Arvīds – tā ir Kolumba laiku zelta zeme, un tāpēc dziesmas „Papa Karlo” videoklipā redzami zelta meklētāji.

„Video „Eldorado”  dziesmai „Papa Karlo” tapa uz jahtas, uz kuras kāpa viss mūzikas izdevniecības MAPL kolektīvs no Nacionālās operas iznomātos tērpos. Filmēšanas noslēgumā visus iesaistītos arestēja, jo bija uzvilkts nepareizs karogs – miroņgalva ar sakrustotiem kauliem.

Mastā nedrīkst likt karogus, kas nav atbilstoši normatīviem. Rīgas līcī iebraucām, bet atpakaļ vairs nelaida. Ieveda Bolderājas militārajā daļā. Kad saprata, ka esam mākslinieki, aktieri, militārie priekšnieki gribēja iziet sveikā no situācijas. Noturēja vairākas stundas, kamēr izdomāja, ko darīt. Bet bija uzfilmēts tikai pusklips, braucām otroreiz jūrā.”

Savulaik tas, kurš atteicās halturēt pa koncertiem ar fonogrammu, bija Arvīds Mūrnieks, kura izdevniecībā BRG palēnām top „Dakotas” jaunais albums, pie dziesmām strādā arī Marija Naumova. Šis tas jauns tapis arī Francijā sazvanītajai „Eldorado” dziedātājai Inesei. Arī kompānija MAPL nav saucama par likvidētu, un Andris Koļesņikovs joprojām ir optimists:

 „Pasaulē ir gadījumi, kad lielas grupas pēkšņi, pēc gadiem piecpadsmit sanāk kopā un izdod kaut ko jaunu, šeit arī tas ir iespējams, tāpēc es negibētu teikt, ka esam beigušies, bet krājam idejas un, kas zina…”