Divu puišu - Žaka un Kurta hiphopa apvienības STA vārds plašākam klausītāju lokam kļuva zināms divitūkstošo gadu sākumā, precīzāk - 2001.gadā, kad tika izdots albums "Manas pilsētas skati".

Spilgti sarkanās krāsas dizainā veidotais disks ir viens no pirmajiem hiphopa žanra albumiem Latvijā, ko daudzi jaunās paaudzes reperi min kā viņiem nozīmīgu ierakstu, un tas pelnīti ir uzskatāms par vienu no pašmāju hiphopa stūrakmeņiem.

STA albuma "Manas pilsētas skati" divdesmitā gadadiena apritēja tieši jūlijā, tāpēc šai "NeFormātā" viesojas Žaks no STA:

Tolaik Latvijas mūzikā bija ļoti daudz lētas komercijas, lai gan valstī notika dažādas ne visai pozitīvas lietas - bet par to skaļi nerunāja un īpaši par to nerunāja mūzikā.

Mēs, savukārt, vēlējāmies radīt pretstatu tam visam, mākslinieciskā veidā pasakot to, kas bija daudzi cilvēku prātos, ko viņi juta un ko runāja...

Sarunu ar Žaka pārdomām par hiphopu, mūziku un dzīvi Latvijā pirms divdesmit gadiem un tagad, ceļu līdz albumam "Manas pilsētas skati" un darbošanos pēc šī albuma klausieties ierakstā, ieskatam dažas mūziķa atziņas:

STA ar savu albumu tolaik bija vieni no pirmajiem hiphopā, tāpēc šis ieraksts izskanēja plašākās masās; būtībā mēs ar alternatīvu mūziku nokļuvām komerciālās mūzikas apritē;

mūsdienās Latvijā dominē komerciālā mūzika un viss, kas nav ieliekams šai plauktiņā, eksistē vien zinātājiem - paralēlai auditorijai, kas ir ļoti neliela, salīdzinot ar komerciālās mūzikas auditoriju;

mēs nedrīkstam atkāpties no cilvēka pamatbrīvībām, no Rietumu klasiskajām vērtībām, tai skaitā kapitālisma, lai mēs atkal neejam uz sociālismu - es to vēl paguvu pieredzēt.

Pateicoties kapitālismam, arī mēs - mūziķi, varam darīt savas lietas un pelnīt ar savu mūziku - lai gan, protams, arī šo sistēmu var pilnveidot;

manuprāt, viena no svarīgākajām ir vārda brīvība - kur pazūd vārda brīvība, tur sākas autoritārisms un totalitārisms, apspiešana un diskriminācija.

Mūsu tauta to ir pieredzējusi, tāpēc mums nevajag aizmirst šīs Rietumu pasaules pamatvērtības!

"NeFormātā" izskan STA albuma "Manas pilsētas skati" dziesmas "Intervija", "Labais puika", "Manas pilsētas skati" un "Tas mūs neuztrauc".