Cēsīs mītošais mūzikas entuziasts Raimonds Mežaks "NeFormātā" bija dzirdams pirms pusotra gada, kad viņš izdeva jau otro Cēsu elektroniskās mūzikas izlasi, savukārt šogad Raimonds kasetes formātā tautās ir palaidis "Cēsu roka izlasi Nr.1" ar 18 skaņdarbiem, kas tapuši pēdējo desmit gadu laikā un kuru izpildītāji ir saistīti ar Cēsīm vai tās apkārtni.

muzikālā dzīve - tā nav tikai Rīga, jo ir arī citas Latvijas vietas, šai gadījumā - Cēsis un vietas ap Cēsīm,

sarunā pauž Raimonds. Jāpiebilst, ka viņa izdevniecības "RM Records" kontā šis ir jau septītais ieraksts, pievienojoties abām Cēsu elektroniskās mūzikas izlasēm, latvian beat grupas DVĒSELE kasetei, Cēsu tehnomūziķa NGC 5128 kasešalbumam "Visuma ainavu gleznotāji", vēl viena cēsinieka - "Saules ielas" radio dibinātāja DJ Trakā Mārtiņa darbu apkopojumam un Ogres grupas MINDNESS ierakstiem:

rokmūzikas izlase man bija kā nākamais pakāpiens, krietni sarežģītāks nekā elektroniskās mūzikas izlašu veidošana; kasetes veidošanas "komandā" bija 40 - 45 cilvēki!

Sarunu ar Raimondu par Cēsu roka veterānu - grupas FERRUM zudušajiem ierakstiem, "Cēsu roka izlasē Nr.1" pārstāvētajām rokgrupām, obligāti apmeklējamajiem pasākumiem un drīzumā gaidāmajiem "RM Records" izdevumiem klausieties ierakstā, ieskatam dažas raidījuma viesa atziņas:

Kasešu izdošanas jomā es arī turpināšu likt uzsvaru uz reģioniem un ar reģioniem saistītiem cilvēkiem...

Šī izlase ir mans skatījums par to, kas ir rokmūzika; šis žanrs ir milzīga mūzikas pasaule un skaņdarbus es izvēlējos, lai cilvēkiem būtu interesanti klausīties, lai nebūtu vienmuļi...

pats svarīgākais - ejiet uz grupu koncertiem, pērciet plates, kasetes un kompaktdiskus - un lieciet grupām saprast, ka viņi kādam ir vajadzīgi un kādam patīk viņu mūzika, tas ir tas galvenais!

"NeFormātā" izskan "Cēsu roka izlasē Nr.1" rodamās dziesmas - DĀRGOĻI skaņdarbs "Oļi", tumšfolka apvienības RĀVA dziesma "Kumeļš", Cēsu pankroka scēnas pārstāvja Zaķa ieraksts "Maize, kas nesadrūp", kā arī PISANG AMBON 2016.gada koncerta laikā fiksētā "Virpuļo sniegs", savukārt pilnā garumā izlasi klausieties bendkempā: