Mātes dienas izskaņā "NeFormātā" klausāmies latviešu dziesminieku ierakstus un raidījumu iesāk Guna Grote-Majore ar dziesmu "Bērniņam", kas rodama dziesminieces ilgi tapušajā albumā "Ver laime zemenes uz smilgām".

Arī asmēlīgajam Mikum Frišfeldam, kas nesen "NeFormātā" viesojās ar politiski pielādētām dziesmām, ir Mātes dienai atbilstoša dziesma - "Laid mani ārā, mammīt".

Savukārt mūzikas pedagoģe Ilze Riže, lai arī pagaidām nav manīta dziesminieku pasākumos, tajos droši varētu piedalīties, jo viņas izpildītā "Manam bērniņam" ļoti iederētos kādā akustiskajā koncertā. Starp citu, mūzikas pedagogs ir arī Uldis Fridrihsons, kurš izpilda dziesmu "Vecāmamma man atstāja" ar Ulda Ausekļa dzeju.

"NeFormāta" turpinājumā izskan vairāku virtuozu instrumentālistu iespēlētā Elīnas Līces "Guli, mans bērniņ" un kontrastam - Ulda Kākuļa "Šūpuļdziesma mātei" askētiskā akustiskās ģitāras pavadījumā.

Raidījuma izskaņā dziesmu "Šūpo mani, māmuliņa" izpilda Anta Eņģele un Laila Ilze Purmaliete, bet kā ķirsītis uz Mātes dienas kūkas ir apcerīgais Valdis Atāls ar Gabrielas Mistrālas dzeju "Šūpuļdziesmā"...