Indigo zilā ir roka krāsa - tā pirms pāris gadiem, ar INDIGO mūziķiem viesojoties "NeFormātā", teica šī raidījuma viesis Mārtiņš Leja.

Mārtiņš joprojām spēlē basu grupā INDIGO, tomēr šai raidījumā viņu iepazīstam jaunā ampluā - kā grupas DCH solistu, kura balss un dziesmu teksti izskan apvienības debijas albumā "Mēness":

DCH ir mans psiholoģiskais un filozofiskais lidojums!

Lai arī apvienības nosaukums ir jauns, DCH (Oskars Zariņš - ģitāra, Matīss Bērzs - bungas,  Mārtiņš Leja - vokāls, Krists Kazaks - ģitāra, Kristaps Ezeriņš - bass) ir radusies uz 2016.gadā dibinātās DEAD CITY HOLIDAYS bāzes, mainoties bundziniekam un grupai pārejot uz dziesmām latviešu valodā:

man nešķita pareizi atstāt grupas nosaukumu angļu mēlē un dziedāt latviešu valodā...

Pilnu sarunu ar Mārtiņu klausieties ierakstā, ieskatam dažas mūziķa atziņas:

šobrīd man pietrūkst koncerti, jo tikai uz skatuves var noķert to kaifu no enerģijas apmaiņas!

Ceru, ka tad, kad atkal varēsim tikties ar klausītājiem, koncertu apmeklējums būs gana pozitīvs, jo mēs visi būsim izslāpuši pēc sinerģijas vienam ar otru...

viens no DCH uzdevumiem ir palīdzēt rokmūzikai ieņemt vietu Latvijas populārās mūzikas tirgū, jo rokmūzika nekur nav palikusi, pasaulē tā skan, un arī pie mums ir jāpaiet kādam brīdim, kamēr šis cikls  noslēdzas...

man gribētos cerēt, ka cilvēki vairāk mīlēs pasauli un viens otru, būs mazāk šobrīd jūtamās agresijas; galu galā - es esmu par to, ka mīlestība izglābs pasauli!

 

"NeFormātā" izskan DCH albuma "Mēness" dziesmas "Sirds", "Tici", "Pilns tukšums" un "Tas ir atkal sākums", bet pilnā apmērā albumu klausieties bendkempā: