„Cilvēks vesels var būt tikai tad, ja mūsu planēta ir vesela” - par to pārliecināta Latvijas Ārstu biedrības prezidente Ilze Aizsilniece. Šoruden apritēs 2 gadi, kopš ģimenes ārste dr. Aizsilniece  ir Ārstu biedrības priekšgalā, bet savu misiju – palīdzēt, rūpēties un būt mediķei īsteno jau kopš 15 gadu vecuma, kad slimnīcā sākusi strādāt par sanitāri.

Ilze ir pieprasīta ģimenes ārste ar starptautisku pieredzi un zināšanām, ilgus gadus  bijusi LĀB viceprezidente, darbojusies  Pasaules Veselības organizācijas projektos, apguvusi sabiedrības veselības pamatus Zviedrijā, Šveicē un ASV, veselības aprūpes zinības studējusi Londonas universitātē.

LĀB prezidente Ilze Aizsilniece par savu uzdevumu uzskata ne tikai Latvijas ārstu koordinēšanu, informēšanu un atbalsta sniegšanu tiem vai savu pacientu ārstēšanu, bet galvenokārt visas mūsu sabiedrības izglītošanu un iedvesmošanu  par to, cik svarīgi dzīvot tīrā vidē, lietot ar pesticīdiem nesagandētu pārtiku, saglabāt savu veselību, izvairīties no stresa un rūpēties par savu imūno sistēmu.