Šī gada priekšpēdējā dienā, kad LR2 ēterā skan šī gada noslēdzošā „Nākotnes pietura”, vietā , kur studē raidījuma viesis būs jau ausis Vecgada dienas agrs rīts. Esiet pazīstami - Honhongas Baptistu universitātes doktorants Edgars Raginskis, turklāt Honkongas valdības stipendiāts. Radioklausītājiem un TV skatītājiem Edgars pazīstams arī kā aizrautīgs un asprātīgs raidījumu vadītājs, koncertu apmeklētājiem - kā komponists un pianists, savukārt teātramīļi droši vien šad tad viņa vārdu manījuši izrāžu programmiņās.

Edgara Raginska doktora disertācijas pētījumu objekts ir cenzūra, tās dažādas atšķirīgas definīcijas un filozofiskie aspekti, izpausmes formas un tās klātbūtne Padomju laiku Latvijas mākslā un galvenokārt mūzikā - kora, instrumentālajā un neakadēmiskajā. Cenzūras vēstures pētnieku galvenais izaicinājums esot faktoloģisko pierādījumu trūkums un dokumentālo liecību neesamība, ko jācenšas atsvērt ar laikmeta aculiecinieku intervijām un aptaujām.

Sarunu ar „Nākotnes pieturas” viesi, protams, atsvaidzinās arī tematiska latviešu mūzika no 80-tajiem, kurai tolaik, kā par brīnumu , izdevies izsprukt no niknā cenzūras tvēriena.