"Tenoru Jaunā gada" Gala koncerts notiks VEF Kultūras pilī 28. februārī pulksten 19.00. Tajā piedalīsies Latvijas Nacionālās operas solists Juris Jope, dziedošie aktieri Marģers Eglinskis, Kristians Kareļins, kā arī jau minētie īpašie viesi – dziedātājs Ingus Pētersons, LNO solists Raimonds Bramanis un Latvijas Nacionālā teātra aktieris Raimonds Celms. Par muzikālo pavadījumu arī šajā vakarā gādās mūziķu grupa Anatolija Livčas vadībā.

"Šobrīd notikuši jau vairāk nekā desmit tenoru koncerti, kuros mākslinieki saņēmuši nedalītu skatītāju atsaucību un mīlestību. Tādēļ esam gandarīti, ka projektam pievienojas jauni, brīnišķīgi dalībnieki. Solām saglabāt koncerta eleganto, bet ne akadēmisko gaisotni, un turpināt skatītājus priecēt ne tikai ar skaistām dziesmas un izcilu izpildījumu, bet arī ar muzikāliem jokiem un ieturētu ālēšanos uz skatuves. Turklāt arī vēstīt, ko mums katram nesīs 2019. gads gan pēc Austrumu horoskopiem, gan pēc latviešu tradīcijām," pauž koncerta producente Laila Ilze Purmaliete.

Koncertā skanēs gan jaunas un jau iemīļotas dziesmas, gan klasiska jaunā īpašā sabalsojumā un aktieriskā interpretācijā: "Karameles", "Tavas mājas manā azotē", "Tava rīta kafija", "Mazā", "Ziemeļblāzmas romance", "Rikšo, bērīt!", "Time to Say Goodbye", "O, Sole mio", "Besame mucho" un daudzas citas dziesmas.

Koncerta gaitā skatītāji uzzinās, ko mēs varam sagaidīt no 2019. gada, ko Austrumos dēvē par Cūkas gadu. Tās būs brīnišķīgas ziņas, jo cūka, kā zināms, ir gudrs, miermīlīgs un omulīgs dzīvnieks, un tāds attiecīgi ir gaidāms arī šis gads, kurš mūs iepriecinās ar demogrāfisku kāpumu, bagātības pieaugumu, politiķu viedumu un vispārēju laimi. Aktieri bija nopietni meklējuši un ar smaidu atraduši pozitīvo visās jomās, radot optimistisku gaisotni un cerīgu skatu nākotnē. Koncertā netrūks arī emocionālas notis un aizkustinoša pacēluma, ko nodrošinās skatuves mākslinieku vokālie talanti, meistarība un, noteikti, dziesmu izvēle.