No jūlija līdz oktobra beigām - tik ilgs laika periods šogad atvēlēts XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem.

„Svētki ir tur, kur esam mēs”- tāds ir šo svētku moto.

Tāpēc vesela mēneša garumā svētki būs arī LR2 klausītājiem!

Sākot ar 13. septembri LR2 pēcpusdienas programmās „Ceļojums” darbadienās pēc plkst. 15.30 dosimies „Dziesmu svētku ceļojumā”, lai iepazītos ar dziedošajiem, dejojošajiem un muzicējošajiem kolektīviem - Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībniekiem. Uzzināsim, kā e-vidē noritējusi gatavošanās lielajam notikumam, dalīsimies atkalsatikšanās priekā un kopā vēlreiz izdzīvosim citādo svētku gājiena „Saulesvija”, koru koncertu „Dziesmubērns” un „Dziesmu koks”, deju koncertu „Saule vija zelta rotu” un „Tā tik ir vasara”, pūtēju orķestru koncerta “Skaņu rota Latvijai”, folkloras kopu programmas “Rotā saule, rotā bite” un koncertstāstu „Augstāk par zemi” un „Līdz pašām debesīm” emocijas.

Tiekoties ar dažādās Latvijas malās mītošajiem svētku dalībniekiem, nedaudz iepazīsim arī viņu pilsētas un noskaidrosim, kas tajās ir lepošanās vērts.

Turklāt katru kolektīvu LR2 ēterā gaida arī kāds izaicinājums - būs jāatbild uz citu svētku dalībnieku uzdoto jautājumu!