Pagājušā gada rudenī dziedātāja un pianiste Katrīna Gupalo publicēja savu versiju Raimonda Paula megahitam ”Par pēdējo lapu”. Nu šai dziesmai sadarbībā ar Normundu Rutuli jeb ”N’Works” tapusi jauna, dejojamāka versija. Tā lieliski piestāvēs, sagaidot pavasari, kurš šogad tuvojas ar īpašām cerībām.

”Biju ļoti pārsteigta, kad pēkšņi saņēmu ziņu no Normunda Rutuļa. Viņš ir mākslinieks ar titānisku harizmu un, kad tikāmies fotosesijā, kas notika vēl pirms stingrāku ierobežojumu pieņemšanas, biju pilnīgi apburta. Līdzīgas sajūtas radīja arī viņa remikss, kas vienu dienu negaidīti iekrita manā ”Facebook” pastkastītē,” tā Katrīna Gupalo.

Jaunā mūziķe vēl piebilst, ka viņas versijā dziesma ”Par pēdējo lapu” ir smeldzīga un pat dramatiska, bet Normunds viņas balsi ir integrējis citās, ļoti pozitīvās un pat draiskās noskaņās.

”Vienmēr ir patīkami, ja pirmais remiksa uzmetums izdevies tāds, kas ķermenim liek kustēties un dvēselei lidot. Tā bija arī šoreiz, tāpēc rezultāts ir melodisks un gana ritmisks. Prieks, ka pirmā sadarbība ar Katrīnu ir izdevusies. Ļoti ceru, ka tā patiks deju mūzikas cienītājiem. Turklāt remikss pieejams gan latviešu, gan krievu valodā,” informē Normunds Rutulis.