Ilona Bagele, Initas Āboliņas pavadībā, izdzied dziesmu "Savāciet manus sapņus", kuras mūzikas autors ir Raimonds Pauls, savukārt teksta autore- Evita Mamaja.

Raimonda Paula un Ilonas Bageles pirmā tikšanās notika 2005.gadā, kad Maestro bija ieradies Latvijas Nacionālajā operā uz solistu noklausīšanos Vecgada koncertiem, un, dzirdot Ilonu, teica: “Pirmo reizi redzu operdziedātāju, kas dzied džezu” un uzaicināja jauno dziedātāju uzstāties viņa jubilejas koncertā 2006. gadā Dailes teātrī. Tā sākās abu mūziķu sadarbība, kas ar daudziem kopīgiem koncertiem turpinās līdz šodienai.

Savukārt Ilonas Bageles un Initas Āboliņas radošā satikšanās notika, strādājot pie LNOB izrādes “Cantando y amando. Milonga. Pjacolla. Bagele.”, kuru reiz noskatīties ieradās arī Raimonds Pauls.
 
Pirms trim gadiem Raimonds Pauls iedeva Ilonai Bagelei dziesmas “Savāciet manus sapņus” notis (no mūzikla “Marlēna”) un piedāvāja to ierakstīt. Un piebilda – sarunā arī to savu akordeonisti.. te tāds liels solo, franču darīšana..
 
Ierakstīšana iekavējās dažādu apstākļu dēļ, rakstīt sākām tikai pirms gada, un beidzot esam pabeigušas. Dziesmas ieraksts tapa pandēmijas laikā, strādājot katram savā studijā, gandrīz kā dziesmā - ar nesatikšanos. Dziesmas video, kā dzīvē, savijies melnbaltais ar krāsaino, priecīgais ar skumjo, atmiņas ar tagadni un laikam jau citādi nemaz nemēdz būt.

Tuvākie koncerti:
8.07. Horna dārzā Jūrmalā. Romantiskas noskaņas. Inita Āboliņa (akordeons), Andris Barons (ģitāra), Uģis Krūskops (sitaminstrumenti)
31.07 plkst. 12.00 Vecpiebalgā. No operas līdz džezam. Ilona Bagele (vokāls) un Inita Āboliņa (akordeons).