11. jūnijā, sākot no plkst.18 Bērzciemā pie jūras grupa «Sestā Jūdze» aicina uz saviem jaunajiem Mazjūras cerības un mīlestības svētkiem «Iebrien manā saulrietā». Koncerta sākums – plkst.21.

«Kantrimūzika, jūras krasts, saulriets, zvejnieku rokām nupat zvejotas un kūpinātas zivis, romantika, dažādas radošās darbnīcas Boho stilā, dejas, ugunskuri, tērzēšana un fotografēšanās kopā ar grupu «Sestā Jūdze», pārsteiguma viesi un cerību, mīlestības piepildīta tikko jaušama vasaras dvesma,» par gaidāmo pasākumu saka mūziķi, piebilstot – tas viss apmeklētājus sagaida jaunajā festivālā, kura ieskandināšanu grupa šogad uzsāks ar koncertu Bērzciemā.

«Tas ir tikai 80 km no Rīgas, 35 km no Tukuma un 10 km no Engures – vietā, kur mīt patiesi, vēju appūsti latvju zvejnieki, kas vairāk par visu mīl savu zemi un jūru, saviem spēkiem cenšas saglabāt piekrastes zvejas tradīcijas un nodot tās no paaudzes paaudzei, lai pasargātu piekrastes zveju no izzušanas.»

Šīs vasaras vienīgo grupas koncertu, kas norisināsies trijās daļās, vadīs visromantiskākais Latvijas Nacionālā teātra aktieris Juris Hiršs.

Pasākuma laikā darbosies bufetes, zivju tirgus un radošās darbnīcas.

Grupā «Sestā Jūdze» muzicē: dziedātājs un komponists Agris Gedrovičs (balss, akustiskā ģitāra), Modris Miķelsons (balss, basģitāra), Aldis Strazdiņš (bungas), Kristaps Rullis (stīlģitāra) un viens no labākajiem kantrimūzikas ģitāristiem Baltijā – Jānis Misiņš (ģitāras). Grupa «Sestā Jūdze» dibināta 2001. gadā, četras reizes ieguvusi Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu, izdevusi vairākus mūzikas albumus, uzstājusies un godalgota dažādos kantrimūzikas festivālos Eiropā. Koncertējusi ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā, Vācijā, Lielbritānijā, Īrijā, Dānijā un Šveicē.