Šova "X Faktors 2019" dalībnieces "Dvīnes Rozes" nākušas klajā ar pirmo dziesmu "Grēks". Dziesma esot “veltījums visiem, kuri Valentīndienu sagaidījuši vienatnē – šogad vai kaut reizi pagātnē, jo visi kaut reizi esam bijuši vientuļie mīlētāji”.

Dziesmas "Grēks" teksta un mūzikas autore ir viena no dvīņumāsām Rozēm - Sanita.

“Mums ir prieks beidzot latviešu mūzikā pievienot arī daļu no sevis. Pirmais singls ikvienam māksliniekam ir ļoti gaidīts un lolots, ceram tas uzrunās klausītājus,” par savu pieteikumu priecājas “Dvīnes Rozes”.

Dziesmas producents ir Pre'set, īstajā vārdā Mārtiņš Ozoliņš-Ozols, dziesmas ieskaņošanā piedalījušies arī bundzinieks Mārcis Briška, basģitārists Edžus Korsaks un vijolnieks Rūdolfs Miķelsons.

"Tā kā mums rūp visi vientuļie mīlētāji, pie kuriem pieskaitām arī pašas sevi, esam parūpējušās par aizkustinošu un kaismīgu dziesmu. Ja ieklausīsies dziesmas vārdos, varbūt pamanīsi, ka mīlestību izjūtam kā brīvo kritienu. Ja ieklausīsies, varbūt tev sagribēsies glāzi vīna. Neuztraucies, dziesma pateiks priekšā visu, ko vēlēsies dzirdēt," klausītājus uzrunā “Dvīnes Rozes”.