5. septembra Muzikālajā Bankā viesojās hiphopa mākslinieka Reiks muzikālā projekta "Milleny" mūziķi - Artūrs Dominiks Hatuļevs, Arvis Šķirus (Reiks) un Gatis Mūrnieks, kuri pirmatskaņoja savu pirmo singlu "Lasvegasā". Starp citu, dziesmai tapis arī videoklips.

Projekta "Milleny" nosaukums atvasināts no mileniāļu paaudzes (angļu: millenials). Par mileniāļiem sauc paaudzi, kas uzaugusi tehnoloģiju pārmaiņu laikmetā, mediju piesātinātā un digitālā vidē.

”Mēs radām mūziku tieši mūsu paaudzei ar tai raksturīgajām vērtībām un skanējumu. Mēs sākām taisīt dziesmas jau pavasarī, šī ir pirmā, ko izdodam, bet ne pirmā, ko sarakstām. “Lasvegasā” sarakstīju pirms diviem gadiem, taču nebiju izdevis. Mēs ar Artūru to pārveidojām,” atklāj Reiks.

“Milleny” plānos ietilpst vairāku singlu izdošana, kā arī koncertēšana. Mūziķi vēl neatklāj, vai paredzēta arī albuma izdošana, to rādīs laiks, tikmēr ideju jauniem skaņdarbiem netrūkst.

Raidījuma laikā grupa "Milleny" dzīvajā izpildījumā atskaņoja dziedātājas Patrishas dziesmu "Es varu būt tā". Kā tas viņiem sanāca klausieties audio pielikumā.

Par savu favorītu balso šeit!