3. septembra Muzikālajā Bankā viesojās grupas "Neon Saturdays" mūziķi - Andris Ēvelis, Mārtiņš Rudzītis, Edvīns Rakickis, kuri pirmatskaņoja savu jaunāko veikumu - singlu "Man nav bail". Tas ir grupas otrais singls latviešu valodā. Dziesma “Man nav bail” ir stāsts par ilgstošu neskaidrību un neziņu romantiskās attiecībās.

“Ir pārsteidzoši, ka par spīti komunikācijas instrumentiem un iespējām, kuras piedāvā mūsdienu tehnoloģijas, daļa no mums ir zaudējuši prasmi skaidri un tieši paust savas domas un emocijas, neatkarīgi no tā, kur tas tiek darīts – klātienē vai attālināti. “Man nav bail” ir skaļš apliecinājums otram cilvēkam, aicinājums uzticēties, ļauties emociju spektram un ietekmēm, kas iet roku rokā ar kopā-būšanu,” skaidro dziesmas autors, basģitārists Mārtiņš Rudzītis.

Grupa ir pasniegusi šo vēstījumu pērnā gadsimta astoņdesmito gadu sentimentālāko roka un popa balāžu manierē, vienlaikus panākot nosacīti modernu, spēcīgu skanējumu.

Raidījuma laikā izaicinājām grupu “Baiļu dziesmu spēlē”. Viņi nav vienīgie, kuri izvēlējušies BAIĻU tēmu. Spēlējām fragmentus no citām dziesmām, kurās ir minētas bailes un grupas dalībnieki centās atminēt dziesmu nosaukumus. Kā tas viņiem izdevās klausieties audio pielikumā.

Par savu favorītu balso šeit!