29. oktobra Muzikālās Bankas neklātienes viesis bija mūziķis Markus Riva, kuram duetā ar dziedātāju Samantu Tīnu tapusi dziesma  “Man nesanāk”. Līdzīgi kā iepriekš izdotie skaņdarbi “Vēl pēdējoreiz” un “Tavos vārdos”, arī kompozīcija "Man nesanāk" ieturēta nostalģiskā muzikālajā stilistikā, kas caurvīs dziedātāja albumu, ko paredzēts izdot novembrī.

Dueti un sadarbības Marka muzikālajā darbībā nav nekāds jaunums – iepriekš viņš dzirdēts duetā gan ar Aminatu, gan Dināru Rudāni. Kopā ar Dināru gūti arī vērā ņemami panākumi Muzikālajā Bankā, un tieši tad Markus pajokojis, ka nu pienācis laiks duetam ar Samantu.

„Man ļoti patīk muzikālas sadarbības, un es izbaudu darbu studijā kopā ar citiem māksliniekiem – ir ļoti interesanti piedzīvot, kā dziesma pārvēršas, kad tai savu personību piešķir otrs. Šogad neviena jauna dueta nebija bijis, un man šķita – kāpēc gan neradīt tādu kopā ar Samantu. Man par prieku, viņa piekrita, un kopā šis ir bijis ne vien produktīvs, bet ļoti interesants un jautrs piedzīvojums,” stāsta Markus.

Samanta Tīna: “Manā daiļradē jau sen nav bijis neviena dueta latviešu valodā – kā pēdējo klausītāji noteikti atcerēsies dziesmu “Esi man klāt” kopā ar Rassell, ko izdevām 2012. gadā.  Man tik ļoti patika Marka duets ar Dināru, ka tad, kad Markus mani uzrunāja, piekritu šai sadarbībai nešauboties un esmu ļoti priecīga par rezultātu”.

 

 

Raidījuma laikā Markus Riva piedalījās atzīšanās spēlē, kurā viņam bija jānosauc trīs lietas, kas viņam nesanāk. Kas tad īsti viņam nesanāk - klausieties audio pielikumā.