3. decembra Muzikālajā Bankā viesojās dziedātāja Marija Naumova, kura klausītāju vērtējumam nodeva savu jauno dziesmu “Gavilējiet zvaigznes”.

“Mums ar Niku bija iecere -  ierakstīt  Ziemassvētku  albumu, toreiz viņš man atsūtīja vairākas dziesmas.  Šim albumam, diemžēl, nebija lemts nonākt pie klausītājiem, jo Nikam bija cits ceļš paredzēts.

Par laimi, visas dziesmas palika manā datorā un, būšu atklāta, ilgi tās nespēju paklausīties, tas bija skumjš laiks. Pagājušajā gadā, kad gatavoju Ziemas programmu “Pa īstam”, bija skaidrs, ka “Gavilējiet zvaigznes”,  būs mana koncerta pats sākums, kas klausītāju uzreiz aizvedīt tajās sajūtās un pārdomās, kas mūs apciemo tikai šajā gadalaikā, kad āra snieg sniegs. Šīs sajūtas mēs tikko sajutām koncertā, kas notika Pirmajā Adventā. Nikam Matvejevam ir ļoti īpaša, ne ar ko nesalīdzināma mūzika, tāda bija arī viņa balss un viņš pats...”

Svētdien bija 1. advente. Latvijas Radio2 ēterā ir sākušas skanēt Ziemassvētku dziesmas, un arī šis raidījums bija noskaņu radošs, tādēļ ar Mariju runājam par jauno dziesmu un par viņas Ziemassvētku programmu “Pa īstam”, kura izskanēs Latvijā no 1. – 26. decembrim. 

Ar ko Marijai Naumovai asociējas Ziemassvētku gaidīšanas laiks? Klausieties audio pielikumā.

Par savu favorītu balso šeit!