26. marta Muzikālajā Bankā viesojās dziedātāja Līga Rīdere, kura klausītāju vērtējumam, piedāvāja savu jauno dziesmu "Būšu tepat", kuru kopā ar mūziķi - ģitāristu Arturu Liedi  nodziedāja "dzīvajā" izpildījumā.

Ar dziesmu “Būšu tepat” Līga debitēja konkursā “Supernova”. Kā dziedātāja viņa plašākai publikai kļuva pazīstama 2017. gadā – TV šova “X Faktors” pirmajā sezonā, kurā kļuva par superfinālisti un ieguva 2. vietu. 2018. gada augustā tika izdota Līgas pirmā solo dziesma “Ja tu mīli”, pēc kuras sekoja “Būšu tepat”. Šogad māksliniece sola izdod arī savu pirmo solo albumu.

"Dziesma “Būšu tepat” ir par attiecībām starp vīrieti un sievieti. Tajā es stāstu, ka katram cilvēkam ir sava pagātne, kas ietekmē lēmumus un rīcību tagadnē, kā arī nākotnē. Sieviete tic pāra nākotnei un sola gaidīt savu partneri, kurš vēl meklē savu personīgo ceļu. Šī dziesma ir mans solījums manam vīram – lai kā arī būtu, es vienmēr būšu tepat," atklāj Līga Rīdere.  

Dziesmu sarakstījis autoru kolektīvs - Līga Rīdere, Atis Ieviņš un producenti Vitholds Smolders, Ritvars Šreibers un Kārlis Šteinmanis.

Muzikālajā Bankā šodien aizsākām jaunu tradīciju – viesis izpilda kāda cita Muzikālās Bankas dalībnieka dziesmu. Līga Rīdere izvēlējās akustiski izpildīt grupas "Laika Suns" dziesmu „Pavasari“. Starp citu,  "Laika Suns" pie mums viesosies ceturtdienas raidījumā.

Raidījumu pilnā apjomā klausieties audio pielikumā.