22. marta Muzikālās bankas viesis bija mūziķis Jānis Stībelis, kurš klausītāju vērtējumam nodeva savu jauno skaņdarbu "Mēs būsim kopā". Dziesmas aicinājums ir atcerēties mūsu pamatvērtības –  brīvību, mīlestību, dzīvību, jo mums visiem ir vienas debesis. 

“Cilvēkam ir tikai viena dzīve, un mēs to gan mīlam, gan dedzinām "kā rudenī lapas". Mēs paši esam atbildīgi par savu dzīves laiku un to, kā tas tiek  izmantots. Esam tik dažādi, tomēr vienoti, kad runa ir par labo un tā uzvaru pār ļauno,” uzskata Jānis Stībelis.

“Ļaunums – tas nav kaut kas mistisks vai pasaku tēls. Šobrīd Ukrainā plosās karš, tiek iznīcinātas pilsētas un mirst cilvēki, un tas ir absolūts, reāls ļaunums, pret kuru mums jābūt vienotiem. Vienotībā ir spēks, tikai kopā mēs varam pārdzīvot grūtības un skatīties nākotnē. Mēs esam vienoti, mēs būsim kopā ar ukraiņu tautu, kas aizstāv savu un mūsu brīvību!” ir pārliecināts Jānis Stībelis.

 

Raidījuma laikā Jānis Stībelis piedalījās spēlē, kurā viņam bija jāatbild uz vairākiem jautājumiem par Muzikālās Bankas aptauju. Vai mūziķis uz tiem prata atbildēt? Klausieties audio pielikumā!