2. februāra Muzikālajā Bankā neklātienē viesojās tās finālšova uzvarētājs Intars Busulis, kura izpildītā dziesma kopā ar Abonamenta orķestri "Dejo vientulību" tika atzīta par gada vērtīgāko, otrajā vietā atstājot “Carnival Youth” dziesmu “Vasara bez internetiem”, bet trešajā - " Triānas Parka" un Igo skaņdarbu "Mālos pelēkos".

Ja Muzikālās Bankas fināldziesmas vērtētu tikai ekspertu padome, tad otrās un trešās vietas ieguvēji atšķirtos – pirmā vieta nemainīgi būtu Intara Busuļa izpildītajai “Dejo vientulību”, otrā – “The Sound Poets” “Tavs karogs”, bet trešā – grupas “Dagamba” ar Patrishu izpildītajai dziesmai “Stāvēt tuvāk”.

Arī paši mūziķi – finālšova 15 vērtīgāko dziesmu izpildītāji – pirmajā vietā pārliecinoši lika Intara Busuļa dziedāto “Dejo vientulību”. Otro vietu, mūziķuprāt, bija pelnījusi Aminata ar “Šis ir mans laiks”, savukārt trešo – “Carnival Youth” dziesma “Vasara bez internetiem”.

 

Raidījuma laikā Intars Busulis dalījās ar sajūtām - kādas tās ir pāris dienas pēc uzvaras, kādi komentāri no līdzcilvēkiem un faniem; kā arī ieskicēja savus šī gada plānus. Sarunas noslēgumā mūziķis noguldīja pirmo dziesmu Muzikālajā Bankā 2021 - "Masku faktors" muzikālās apvienības "Bujāns" izpildījumā, kurā viņš darbojas kopā ar Reini Sējānu.